Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Rubene” tikai pēdējās 5 minūtēs salauž “Kuršu” pretestību

21.02.2015 15:55

Ar uzvaru ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sēriju sākusi Kocēnu “Rubene”, kas šovakar savā laukumā ar 7:5 pārspēja Liepājas “Kuršus”, lai gan piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts (5:5). Trīs vārtus, tostarp arī izšķirošos, kocēniešu labā guva Ingars Matisons.

Liepājas “Kurši” Kocēnos ieradās ļoti kaujinieciskā noskaņojumā un optimistiski noskaņoti. Liepājnieku līdzjutēji pat uzvilka mastā pie Kocēnu sporta nama “Kuršu” karogu – ja jau abās regulārā turnīra spēlēs uzvarēja kurzemnieki, kāpēc lai tas nenotiktu arī izslēgšanas mačos? Arī cīņu laukumā labāk sāka Liepājas komanda, kas atklāja rezultātu (1:0), bet pirmā perioda vidū atradās vadībā ar 2:1. Tiesa, pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās laukuma saimnieki, kuri bija izvirzījušies vadībā ar 3:2. Otrā trešdaļā vārti netika gūti, bet līdz pat 55.minūtei vadībā atradās “Rubene”. Nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām liepājnieks Oskars Bergmanis ar precīzu metienu panāca neizšķirtu rezultātu – 5:5. Līdzsvars uz tablo saglabājās tikai 23 sekundes – vispirms kocēnietis Ingars Matisons guva savus trešos vārtus, izvirzot mājiniekus vadībā ar 6:5, bet punktu mačam pielika Ritvars Bērziņš, kurš 58.minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, panāca jau 7:5. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām Kocēnu “Rubene” izvirzījusies vadībā ar 1:0. Jau rīt turpat Kocēnos tiks aizvadīta otrā spēle.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Jānis Bagāts, kura kontā 2 (1+1) rezultativitātes punkti. Viņa komandas biedrs Ingars Matisons izcēlās ar “hat-trick”, 3 (1+2) punkti Atim Stepānam. Par labāko starp liepājniekiem atzina Edgaru Rimarenko, kurš atvairīja 31 metienu. 3 (2+1) punkti Oskara Bergmaņa kontā, Miķelis Krūms izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

“Rubene” – “Kurši” 7:5 (3:2, 0:0, 4:3)