Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

7. oktobrī Dundagā noslēdzās divi čēmpionāti IPF: Ziemeļkurzemes kauss spēka trīscīņā LK 10. posms un Kurzemes kauss spiešanā guļus LK 9. posms.

10.10.2023 18:17

Dundagā startēja simts atlēti no 17 sporta klubiem un pašvaldībām, tajā skaitā pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas, informē Liepājas spēka sporta komandas un biedrības “Libava Powerlifting” pārstāve Karina Grigorjeva.

Liepājas komanda “Libava Powerlifting” izcīnīja 1. vietu Ziemeļkurzemes kausā spēka trīscīņā un 2. vietu Kurzemes kausā spiešanā guļus.

Ziemeļkurzemes kausa spēka trīscīņas dalībnieku rezultāti:

Marta Loreta Heringa sieviešu konkurencē kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 265 kg (pietupieni 85 kg, spiešana guļus 55 kg un vilkme 125 kg).

Guna Matule sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84 kg  izcīnīja 1. vietu ar kopsummu 385 kg (pietupieni  150 kg, spiešana guļus 75 kg un vilkme 160 kg) un 2. vietu absolūtajā vērtējumā starp sievietēm.

Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84 kg  izcīnīja 2. vietu ar kopsummu 302,50 kg (pietupieni 110 kg, spiešana guļus 67,5 kg un vilkme 125 kg).

Patriks Robins Pūpols jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 66 kg debitēja ar 1. vietu ar kopsummu 402,50 kg (pietupieni 147,5 kg, spiešana guļus 85 kg un vilkme 170 kg) un 3. vietu absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem.

Silvis Grockis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 93 kg debitēja ar 1. vietu ar kopsummu 450 kg (pietupieni 160 kg, spiešana guļus 110 kg un vilkme 180 kg).

Dāvis Oliņš jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 93 kg debitēja ar 2. vietu ar kopsummu 415 kg (pietupieni 150 kg, spiešana guļus 90 kg un vilkme 175 kg).

Rūdolfs Standzenieks jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 105 kg debitēja ar 2. vietu ar kopsummu 420 kg (pietupieni 155 kg, spiešana guļus 80 kg un vilkme 185 kg).

Tomass Balodis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā virs 120 kg debitēja ar 1. vietu ar kopsummu 425 kg (pietupieni 150 kg, spiešana guļus 95 kg un vilkme 180 kg).

Kristers Mikelsons junioru (19-23gadi) konkurencē kategorijā līdz 83 kg debitēja ar 3. vietu ar kopsummu 435 kg (pietupieni 160 kg, spiešana guļus 105 kg un vilkme 170 kg).

Rihards Šnore vīru open (24-39 gadi) konkurencē kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 2. vietu ar kopsummu 445 kg (pietupieni 140 kg, spiešana guļus 115 kg un vilkme 190 kg).

Ginters Knīss vīru open (24-39 gadi) konkurencē kategorijā līdz 93 kg debitēja ar 5. vietu ar kopsummu 555 kg (pietupieni 200 kg, spiešana guļus 130 kg un vilkme 225 kg).

Pēc Latvijas kausa 10 posmiem kopvērtējumā Liepājas komandai “Libava Powerlifting” spēka trīscīņā ir 4. vietā no 27 komandām.

Kurzemes kausā spiešanas guļus dalībnieku rezultāti:

Marta Loreta Heringa sieviešu konkurencē kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 55 kg.

Guna Matule sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84 kg  izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 75 kg.

Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 67,5 kg.

Karina Grigorjeva sieviešu konkurencē kategorijā 84+kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 90 kg un 1. vietu absolūtajā vērtējumā  starp sievietēm.

Patriks Robins Pūpols jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 66 kg debitēja ar 1. vietu ar rezultātu 85 kg.

Daniels Stūre jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 95 kg, izspiežot to pašu svaru, kā 1.vieta, bet palika 2. vietā, jo ir nedaudz smagāks.

Girts Zabors jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 85 kg.

Tomass Bergs jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 83 kg debitēja ar 3. vietu ar rezultātu 110 kg.

Gatis Behmanis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 93 kg debitēja ar 1. vietu ar rezultātu 105 kg.

Renārs Ašmanis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 105 kg debitēja ar 2. vietu ar rezultātu 110 kg.

Jurgis Mickus vīru konkurencē (24-39 gadi) kategorijā līdz 66 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 85 kg.

Rihards Šnore vīru konkurencē (24-39 gadi) kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 115 kg.

Dainars Djablovs senioru 1 (40-49 gadi) konkurencē kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 147,5 kg.

Zigurds Ģībietis senioru 3 (60+gadi) konkurencē kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 107,5 kg.

Rainers Ziobrovskis junioru (19-23 gadi) konkurencē kategorijā līdz 93 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 117,5 kg.

Pēc Latvijas kausa deviņiem posmiem kopvērtējumā Liepājas komandai “Libava Powerlifting” spiešanā guļus ir 4. vietā no 34 komandām un priekšā vel viens posms.