Aizvadīti Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta pusfināli

Svētdien, 10. martā, tika aizvadīti Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta pusfināli. Par A līgas finālistēm kļuva “FK Nīca/OtankiMill” un “Priekule/Ruģi”, bet B līgas finālā šķēpus krustos “FK Zvejnieks” un “Liepaja Beach cafe”, ziņo čempionāta organizatori.

12.03.2024 10:20

Svētdiena iesākās ar vienu no B līgas pusfināliem, kurā tikās “FK Zvejnieks” un “Futbola veterāni”.

Sākotnēji vadībā izvirzījās “FK Zvejnieks”, tomēr otro puslaiku ar pārsvaru iesāka “Futbola veterāni”. Divi vārti viņu izpildījumā un rezultāts 2:1.

“Zvejnieka” pārstāvji gan metās kļūdas labot un neapšaubāmi vēlējās spēli noslēgt ar uzvaru. Tas viņiem arī izdevās – divi bezatbildes vārti, rezultāts jau 3:2 un ceļazīme uz finālu kabatā.

Kā nākamie laukumā devās “Priekule/Ruģi” un “FTS Baltic”.

Lai gan spēle gana līdzīga, bet tomēr ar pārsteidzoši graujošu rezultātu 5:2, finālā iekļuva pērnie čempioni “Priekule/Ruģi”.

Priekulnieku sastāvā jāatzīmē gan Mārtiņš Blumbergs, gan Ralfs Jansons, kur katrs guva pa diviem vārtiem, nokārtojot priekulnieku uzvaru.

Otrajā B līgas pusfinālā tikās “Liepaja Beach cafe” un “SLV Pluss”.

Sapulcējuši savus labākos spēkus “Liepaja beach cafe” pārsvaru laukumā arī izmantoja – pārliecinoša 5:1 uzvara.

Dienas noslēgumā laukumā devās “FK Nīca/Otankimill” un “Medze/BL Serviss”.

Pēc medzenieku pirmajiem vārtiem pirmajā minūtē, Nīcas komanda izskatījās nedaudz apjukusi, tomēr skaļais atbalsts tribīnēs viņus dzina uz priekšu.

Ļoti rezultatīvā spēlē ar rezultātu 6:4, tomēr svara kausi nosvērās par labu Nīcas pārstāvjiem.

Fināli tiks aizvadīti 17. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, sākot jau no pulksten 11.

Dienas pirmajā daļā tiks noskaidrotas 5./6.vietas ieguvējas gan B līgā, gan A līgā, kam sekos fināli B līgā, kā arī B līgas apbalvošana.

Dienas noslēgumā “saldais ēdiens” un čempionu kronēšana A līgā.