Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Noskaidroti visi Liepājas telpu futbola čempionāta pusfinālisti

Aizvadītajā sestdienā norisinājās Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta ceturtdaļfināla spēles, kuru laikā tika noskaidrotas tās komandas, kas iekļuvušas pusfinālā un cīnīsies par Liepājas pilsētas čempionu titulu, ziņo čempionāta organizatori.

04.03.2024 10:45

Kā pirmie laukumā devās “TEM” un “Medze/BL Serviss”.

Dienu viņi iesāka īpaši karsti – jau spēles 5.minūtē komfortablā 2:0 vadībā izvirzījās “Medze/BL Serviss”. “TEM” turpināja uzbrukt, bet iekarot pretinieku vārtus viņiem izdevās vien otrā puslaika sākumā. Spēles 20.minūtē TEM izlīdzināja pārsvaru un rezultāts kļuva 2:2.

Ar to gan cīņa nebija galā, medzenieki vēlreiz izvirzījās vadībā, bet fantastiskus vārtus 39 sekundes līdz spēles pamatlaika beigām guva Viktors Jefremovs, izlīdzinot rezultātu 3:3.

Pēc spēles beigu sirēnas komandas devās uz soda sitienu līnijas. Šeit veiksme Medzes pārstāvju pusē un ceļa zīme uz pusfinālu kabatā.

Pēc emocijām pārbagātas pirmās spēles B līgas ceturtdaļfinālā tikās “Glābēji” un “SLV Pluss”.

Lai gan ar katru spēli čempionātā “Glābēji” savu sniegumu uzlaboja, tomēr sastāva iztrūkums neļāva viņiem cīnīties par vietu pusfinālā. “SLV Pluss” uzvara ar 5:1 un vieta uz pusfināla skatuves.

Par rezultativitāti nevarēja sūdzēties “FTS Baltic” un “FK Dienvidkurzeme” spēles apmeklētāji. Vietu pusfinālā ar rezultātu 6:3 izcīnīja “FTS Baltic”.

Aizraujošā spēlē abos laukuma galos, precīzāki un rezultatīvāki tomēr izrādījās tieši “FTS Baltic” pārstāvji, kuri spēles laikā divu minūšu laikā guva četrus vārtus.

Aizraujoša spēle izvērtās arī starp “Futbola veterāniem” un “Priekules SC”. Pirmie vadībā izvirzījās tieši veterāni, tomēr spēles 18.minūtē priekulnieku spēja rezultātu vienādot.

Jāsaka gan, ka veterānu mērķis šajā spēlē bija skaidrs un to arī viņiem izdevās īstenot. Spēles beigās rezultāts 2:1 par labu tieši viņiem un vieta pusfinālā nodrošināta.

Pusfināli tiks aizvadīti jau šajā nedēļā, 1. martā, kad savus ceļus krustos “FK Zvejnieks” un “Futbola veterāni”, “Priekule/Ruģi” un “FTS Baltic”, “Liepaja Beach cafe” un “SLV Pluss”, “FK Nīca/OtankiMill” un “Medze/BL Serviss”.