Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Liepājas telpu futbola čempionātā sākusies cīņa par izslēgšanas spēlēm

Svētdien, 21. janvārī atsākās Liepājas telpu futbola čempionāts, kurā, tuvojoties izslēgšanas spēlēm, cīņas kļūst arvien intensīvākas, ziņo čempionāta organizatori.

23.01.2024 10:06

Rīts iesākās ar spēli starp “Priekules SC” un “SLV Pluss”.

Nokārtojot trīs vārtu pārsvaru jau pirmajā spēles nogrieznī, “SLV Pluss” vien atlika spēli novadīt līdz galam, kas viņiem arī izdevās.

Otrajā puslaikā priekulnieki vienus vārtus atguva, tomēr spēles beigu rezultāts gana iespaidīgs – 5:1 par labu “SLV Pluss”, iezīmējot vēl trīs punktus sev turnīra tabulā.

Nākamie laukumā devās “Medze/BL Serviss” un “FK Blaķene”.

Medzes pārstāvji sākotnēji izvirzījās vadībā spēles 6. minūtē, bet 17. minūtē jau to dubultoja.

“Blaķenieši”, izmantojot viena spēlētāja vairākumu, vienus vārtus atguva, kā arī brieda jau nākamie, tomēr šoreiz pietrūka laika.

B līgas kaislības tika novērotas “Glābēji” un “FK Zvejnieks” spēlē.

Ar divu vārtu pārsvaru vadībā izvirzījās “Glābēji”, tomēr jau ierasti pretinieki nebija gatavi padoties un “FK Zvejnieks” divu minūšu laikā atspēlēja divu vārtu deficītu.

Pirmajam puslaikam tuvojoties noslēgumam, “Glābēji”, ar Edgara Strazda precīzu raidījumu vārtos, savu pārsvaru atguva.

Otrajā puslaikā “FK Zvejnieks” laukumā devās motivēti un gatavi panākt savu. Tas viņiem arī izdevās gūstot trīs bezatbildes vārdus un spēli noslēdzot ar 5:3 savā labā.

Kā “ķirsītis uz kūciņas” izvērtās dienas noslēdzošā spēle. “FTS Baltic” un “FK Nīca/OtankiMill” mačā gūti vārti, daudz iespējas un kārtīgas futbola emocijas.

Sākotnēji pēc Dana Hūna raidījuma vārtos vadībā izvirzījās “FTS Baltic”, visu 1. puslaiku noturot rezultātu 1:0.

Spēles 2. puslaika sākumā precīzs bija Nīcas pārstāvis Raivis Svilis, tomēr “FTS Baltic” iepatikās pārsvars uz rezultātu tablo – jau pēc trīs minūtēm gūti vārti atkal no “FTS Baltic”.

Spēli un rezultātu atkal 25. minūtē izlīdzināja “FK Nīca/OtankiMill” spēlētājs Valdis Nicis.

Abām komandām cīnoties par savu vārtu drošību, kā arī cenšoties izmantot uzbrukumus, spēles pēdējās piecas minūtes ritēja īpaši karsti.

Ritot spēles pēdējai minūtei, tribīnes un savas komandas rezervistu soliņu atkal “uzspridzināja” Dans Hūns. Rezultāts panākts 3:2 un “FTS Baltic” gūta uzvara.