Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Atkal pirmais puslaiks

07.06.2011 07:03

Latvijas Sieviešu futbola virslīgas pēdējā aizvadītajā spēlē “Liepājas metalurga” futbolistes savā laukumā uzņēma komandu “Skonto FC/Cerība-46.vsk.”. Kārtējo reizi izgāžot pirmo puslaiku, liepājnieces piekāpās ar 0:3 (0:3).

Šai spēlei bija jābūt ļoti principiālai, jo pagājušajā sezonā mūsu komanda no čempionu troņa gāza tieši rīdzinieces. Metalurģēm spēli noteikti vajadzēja sākt ar maksimālu koncentrēšanos, jo tieši pirmais puslaiks visās iepriekšējās cīņās bija galvenais klupšanas akmens. Mācīties no pieļautajām kļūdām gan neizdevās, un viešņas izmantoja vairākus misēkļus pretinieču aizsardzībā, 45 minūšu laikā gūstot trīs bezatbildes vārtus. Otrajā puslaikā cīņa jau līdzsvarojās, taču nu liepājnieces jau pievīla realizācija, tādēļ mūsu dāmām laukumu nācās pamest sausā. “Metalurga” galvenais treneris Vladimirs Lučiņins vēl piebilda, ka komandu tik grūtā brīdī ir pametusi viena no vārtsardzēm Kristīne Rižko, kura palūgusi sevi izsvītrot no sastāva. Tas nozīmē, ka nākamajās cīņās uz rezervistu soliņa jau sēdīsies 1996. gadā dzimusi meitene.

11. jūnijā liepājnieces savā laukumā pulksten 16 tiksies ar Viesītes, Pļaviņu un Tukuma apvienoto komandu “VPT”, kas pēdējā cīņā ar “Skonto” futbolistēm nospēlēja neizšķirti 3:3.