Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Atspēlēšanās sastāva problēmu fonā

17.05.2016 06:59

Spēlē starp “Liepājas” un “Spartaka” dublieriem katra komanda kompensācijas laikā guva pa vieniem vārtiem. Jūrmalnieki pēc sava gola nokļuva tuvu panākumam, bet liepājnieku pēdējais vārds Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta mačā ļāva mūsējiem savā laukumā izraut neizšķirtu 2:2 (0:0).

“Liepāja 2”: Sopots (Zviedris), Šlampe, Kreināts (Jansons), Jēkabsons, E. Pētersons (Kleinbergs), Kubilovičs, Dobrecovs, Vagančuks (Stepanovs), Ķigurs, Krautmanis, Kurtišs.

“Liepājas 2” rindas, bet, precīzāk sakot, tās centra aizsardzību, ir paretinājuši savainojumi, un spēlēt nevarēja ne Gulbis, ne Bernāts, un šajā spēlē uz aizsardzības centru nobīdīja balsta pussargu Jēkabsonu. Turklāt pēc iepriekšējās spēles par sāpēm sūdzējies arī Kreināts, bet pēc diskvalifikācijas un savainojuma ierindā joprojām nav atgriezies balsta pussargs Džeriņš. “Plus pie visām sastāva problēmām – mēs nevaram iesist tad, kad mums ir jāiesit,” par maču pret “Spartaku 2” stāsta liepājnieku galvenais treneris Jānis Intenbergs.

Jūrmalnieki divas reizes izvirzījās vadībā, bet liepājnieki abas reizes jau pēc dažām minūtēm atjaunoja neizšķirtu. Uz Ričarda Korzāna 51. minūtē gūtajiem vārtiem Vagančuks atbildēja 55. minūtē, bet Artūra Marica spēles kompensācijas laika pirmajā minūtē panākto 2:1 viesu labā neitralizēja Jēkabsona gols kompensācijas laika trešajā minūtē. Šos vārtus izkārtoja Stepanovs, kurš labi apspēlēja aizsargu, piespēlēja gar vārtiem, un liepājnieki no pāris metru attāluma iebakstīja bumbu vārtos.