Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Autogols” maksāja uzvaru

01.07.2016 07:01

Latvijas Futbola virslīgas dublieru čempionātā pašās mača beigās ar sitienu savos vārtos izlaida uzvaru izbraukumā pret “Rīgas Futbola skolu 2”, nospēlējot neizšķirti 3:3 (1:2), bet iepriekšējā spēlē viesos ar 2:1 (1:1) uzvarēja komandu “Metta 2”.

Mačā ar “RFS” dublieriem, kuru sastāvā jau izgāja no “Liepājas” izīrētais malējais aizsargs Endijs Šlampe, mājinieki pirmajā puslaikā divreiz izvirzījās vadībā 33. un 42. minūtē, bet pa vidu šiem goliem Norans Ķepals 38. minūtē panāca 1:1. Otrajā puslaikā jau liepājnieki īsā laikā 56. un 58. minūtē pārņēma vadību, ko paveica uz maiņu iznākušais Artūrs Smetanovs, tomēr uzvara izslīdēja pirmajā kompensācijas laika minūtē, kad Valters Kubilovičs raidīja bumbu savos vārtos.

Mačā ar “Mettu 2” Liepājnieki pirmie atklāja šis spēles rezultātu, kad 10. minūtē 1:0 panāca Krautmanis, bet pirmā puslaika vidū mettiešu futbolists Vasiļjevs izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus mūsējiem 72. minūtē guva Stepanovs, kurš ar rezultatīvu sitienu izcēlās jau ceturto reizi šajā sezonā, allaž nākot uz maiņu otrajā puslaikā.