Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Būs smagāk jāstrādā

24.07.2017 07:00

Latvijas virslīgas dublieru futbola čempionāta spēlē FK “Liepāja 2” izbraukumā ar 2:4 (1:4) zaudēja “Rīgas FC 2” vienībai. Neveiksmīga liepājniekiem bija pirmā puslaika izskaņa, kad desmit minūtēs viņi zaudēja trīs vārtus.

FK “Liepāja 2”: Sopots, Ķigurs, Zviadadze (Smetanovs), Diops (Drāznieks), Lūks, Jaunarājs-Janvāris (Vagančuks), Krušatins, Tobers, Krākliņš, Ķipsts (E. Pētersons), Kurtišs.

Pirmie rezultātu šajā mačā atklāja mājinieki, kad 9. minūtē precīzs bija Artjoms Latiševs. Izlīdzinājumu 28. minūtē panāca virslīgā rūdītais Krišs Kārkliņš. Turpinājumā liepājniekiem bija neveiksmīgs spēles posms, jo Liepājas futbolam pazīstamais Romāns Mickevičs desmit minūšu laikā panāca 4:1. Otrajā puslaikā Kurtišs 68. minūtē spēja vienus vārtus atgūt, bet mūsējiem tomēr bija jāsamierinās ar otro zaudējumu šajā sezonā. Nākamo spēli FK “Liepāja 2” aizvadīs 1. augustā savā laukumā, tiekoties ar FK “Jelgava 2”.