Pirmdiena, 26. septembris Kurts, Knuts, Gundars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Cer atgriezt pilsētas futbola amatieru čempionātu kādreizējā spozmē

Pēdējos divus gadus pandēmijai baudot nelūgtas viešņas statusu, Liepājas amatieru futbola kustība, tostarp arī pilsētas čempionāti, bija spiesti iepauzēt. Nu tie ir atpakaļ, turklāt ar uzviju – svaigā iepakojumā, zem svaiga karoga un ar svaigām ambīcijām. Jaunais organizatoru trio neslēpj, ka tēmē atgriezt pilsētas futbola amatieru čempionātu kādreizējā spozmē un pat spert vēl pāris soļus uz augšu.

Cer atgriezt pilsētas futbola amatieru čempionātu kādreizējā spozmē
Ingars Kalējs (no kreisās), Sanda Iesalniece un Endijs Šlampe savas pieredzes metuši kopā un nodibinājuši zīmolu “Liepājas amatieru futbols”, kura azotē šovasar noris pilsētas kājbumbas amatieru čempionāts, turklāt šim trio ir ilgtermiņa plāni. (Foto: Ģirts Gertsons)
Ingars Kalējs (no kreisās), Sanda Iesalniece un Endijs Šlampe savas pieredzes metuši kopā un nodibinājuši zīmolu “Liepājas amatieru futbols”, kura azotē šovasar noris pilsētas kājbumbas amatieru čempionāts, turklāt šim trio ir ilgtermiņa plāni. (Foto: Ģirts Gertsons)
13.08.2022 06:00

Roberts Džeriņš

Laikraksta "Kurzemes Vārds" pielikums "Liepāja sporto"

Jaunas asinis

Biedrības ”Jaunatnes sports”, kura dibināta vēl 2005. gadā, paspārnē nu darbojas organizācija ”Liepājas amatieru futbols”, kurā apvienojušies trīs cilvēki, kuriem šis sporta veids dzīslās ieēdies tik dziļi, ka nolēmuši grožus ņemt savās rokās. Sanda Iesalniece, kura ikdienā ir ”Liepājas Futbola skolas” menedžere, Endijs Šlampe, FK ”Karosta” izpilddirektors, un Ingars Kalējs, kurš ir Nīcas futbola dzīves un arī komandas vadītājs.

”Liepājas amatieru futbola čempionāti vienubrīd bija ļoti augstā līmenī, viss notika tiešām labi. Par turnīru runāja pat Latvijas otrajā galā, piedalījās komandas no dažādām pilsētām, un atsevišķas spēles reizēm pat translēja Sportacentrs.com. Tā latiņa patiesībā ir ļoti augsta, bet

pēdējos gadus diemžēl redzējām lejupslīdi, mazāk komandu, noplok interese, pieaug neapmierināto skaits, un vienkārši nolēmām, ka nevis jāpukst par kaut ko, kas varbūt nepatīk, bet jācenšas to uzlabot.

Ejam un darām,” teic I. Kalējs.

”Jutām, ka Liepājas amatieru futbols sāk stagnēt un ka to ar relatīvi vieglām darbībām var pilnveidot. Tas neprasa šausmīgi daudz finansiālā ieguldījuma vai pārlieku lielu porciju mūsu laika. Gribētu gan pateikt Jānim Prokneram, vīram, kurš iepriekš turēja gaismā amatieru futbolu, lielu paldies, jo tos gadus, kad šeit bija, viņš darīja savu darbu labi, bet, kā jau jebkurā organizācijā, – ir cikliskums, augšas un lejas, un kad progress apstājas, ir kaut kas jāmaina. Redzējām, ka ir lietas, ko varēja un arī vajadzēja uzlabot, tāpēc esam šeit,” piebilst E. Šlampe.

”Aptuveni pirms pusotra gada dzima mūsu ideja, jau tad reāli sākām pie tās strādāt. Pa vidu bijis milzīgs darba apjoms, dokumentu, reglamentu, projektu, papīru kaudzes, un šogad beidzot redzam pirmos augļus, bet jau tagad ir skaidrs, ka šī ir drīzāk pieturvieta, nevis galamērķis, un līdz griestiem mums vēl ko stiepties, un stiepties,” savukārt skaidro S. Iesalniece.

Atvērta tipa virtuve

To, cik šis sporta veids pie mums aktuāls šobrīd, pierāda masveidība. Liepājā un tuvākajā apkārtnē bāzētas vairākas Latvijas augstāko līgu futbola komandas, akadēmijas, un grūti iziet cauri pilsētai, neieraugot vismaz saujiņu bērnu vai jauniešu, kuri tērpušies vietējo komandu apģērbā.

”Tas, ka šeit ir profesionālā komanda, ir viens, bet tas arī neizslēdz to milzīgo cilvēku skaitu, kam šis sports svarīgs, un visu to, kas tam apakšā. Futbola tradīcijas, saknes mums ir ļoti, ļoti dziļas. Gribam, pirmkārt, tās atbilstoši cienīt un turpināt, otrkārt – pacelt šo visu augstākā līmenī, izcelt saulītē,” norāda I. Kalējs, piebilstot, ka reālie ieguvumi ir arī veselīgāka dzīvesveida veicināšana sabiedrībā, kvalitatīvi pavadīts laiks, kā arī spēļu prakse un pieredze tiem jauniešiem, kuri trenējas ikdienā un kuru ceļš sportā vēl tikai priekšā.

”Tas, ka Liepājā amatieru futbols ir, bija un būs, tas ir nenoliedzami, par to nav jautājums. Jautājums ir par to, kādā līmenī tas ir.

Liepājā futbolu mīl, un amatieru sports ir visa sporta pamats, līdz ar to arī pelnījis labāku skatuvi.

Ne vien spēlētāji, bet arī tie paši uzņēmumi, kas investējas gan komandās, gan turnīros, pelnījuši labāku platformu un ceram to nodrošināt,” kolēģa sacīto papildina E. Šlampe.

Notiekošā jēgpilnumu un nepieciešamību pasvītro arī komandu skaits. Šogad čempionātā spēlē 14 komandas, vidēji katrā 20 spēlētāju, proti, teju 300 cilvēku, kas par šo deg.

Turnīrā spēlē teju 300 ļaudis, tostarp kā bijušie, tā esošie un topošie futbolisti, sporta entuziasti, savukārt no pūļa ik pa mirklim izlien arī pa kādai plaši pazīstamai sejai, piemēram, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa veidolā, kurš pārstāv ”Jūrnieka ligzdu”. Interesanti, ka dalībnieku vecuma amplitūda svārstās robežās no 15 līdz teju 50. Foto: Ģirts Gertsons

”Tēmējām uz 16 komandām jau šogad, bet nesanāca. Sākotnēji bija pieteikušās 15, kādā mirklī divas atteicās no dalības. Prieks, ka vienu tomēr izdevās reanimēt, palīdzēt piesaistīt atbalstītāju, un viņi šobrīd spēlē.

Viena no lietām, par kuru jau tagad varam teikt, ka tā labi strādā, ir mūsu atvērtība, caurspīdīgums no organizatoriskā viedokļa. Jau vairākas komandas nākušas ar savām idejām, piemēram, kāds saka – būtu forši, ja mūzika skanētu spēļu laikā. Lūdzu, ir, tagad skan. Kāds cits – būtu baigi forši, ja maču fotoapskatus varētu nodrošināt. Ir! Tāpat vēl jautāja par tablo pie skatītāju tribīnēm, šobrīd arī prātojam, kā to realizēt.

Lielāku uzsvaru liekam uz medijiem, sociālajiem tīkliem, lai par stadionā notiekošo dzird, runā un jūt tam līdzi,

turklāt ir vēl lērums dažādu ideju, pie kurām strādājam patlaban vai strādāsim nākotnē, tāpēc noteikti varu apgalvot, ka esam šeit ar ilgtermiņa plāniem, un mērķējam uz futbolu kā svētkiem,” stāsta S. Iesalniece.

”Ja grib, tad visu var izdarīt. Mēs laikam esam tie, kas grib, turklāt ne vien stabilu līmeni noturēt, bet ar katru reizi kaut ko vairāk uzlabot. Ir arī plāni ar kādiem video, spēļu translācijām, ko fiziski šobrīd nevaram piedāvāt, bet ar laiku, esmu pārliecināta, varēsim,” viņa turpina.

”Arī tagad jau jūtam, ka pilsētā var vairāk dzirdēt par šo lietu. Pēdējos gados jau bija tā, ka tas viss interesē tikai tos, kas ir stadionā un tikai kamēr ir šeit, bet uzskatu, ka šis sporta veids nav tas, kuru apjozt ar žogu un turēt ieslēgtu stadiona teritorijā, ja runājam tieši par emocijām un enerģiju, ko šeit redzam. Ar to ir jādalās. Sanda ļoti labi pieliek roku, lai vizuāli viss ir redzams, saprotams, uztverams un aizraujošs,” savukārt uzsver I. Kalējs.

Fināls ir sarkanais datums

Vēl viens jauninājums, ko organizācija grasās ieviest jau šogad un formātu aizlienējusies no futbola parocīgā brālēna – basketbola –, ir finālu diena, kas gaidāma 26. augustā stadionā ”Olimpija”.

”Sākumā mums bija doma, ka pilnīgi visi izšķirošie mači norisināsies šajā dienā, tādā vienotā pasākumā, bet sakarā ar to, ka sanāca septiņas komandas katrā divīzijā, lēmām, ka apakšējie trijnieki vietas tabulā sadala agrāk, bet katras līgas augšējie četrinieki medaļu cīņas gan izspēlēs kopīgā notikumā.

Sāksim ar B apakšgrupu, secīgi mačs par bronzu, tad zeltu un apbalvošana, pēcāk tāpat A līgā. Principā līdzīgi kā basketbolā ir finālu četrinieku izspēle un lielā fināla diena.

Mēģināsim parūpēties par to, lai tas tiešām būtu skaļš notikums gan pašiem spēlētājiem gan atbalstītājiem, gan faniem, īsāk sakot – mums visiem,” teic I. Kalējs.

Spēlēs arī ziemā

Komanda jau sākusi darboties pie plāna ziemas periodā organizēt Liepājas čempionātu telpu futbolā. Priekšdarbi jau esot padarīti.

”Līdzīgi kā vasarā neko jaunu baigi formāta izpratnē neizdomāsim, spēlēsim parasto telpu futbolu, bet rīkosimies tā, lai čempionāts ir redzamāks, dzirdamāks, pilnveidosim to šādā aspektā,” teic E. Šlampe.

Taujāts par ilgtermiņa plāniem, viņš ambīcijas pūrā netur. ”Gribam būt Liepājā vislabāk organizētais amatieru sporta pasākums vai čempionāts, sauc to kā gribi. Vēlamies šeit būt uz ilgu laiku, stiprināt mūsu identitāti un pievienot čempionāta tradicionālajam veidolam to svētku raksturu.”

”Patlaban teiksim, ka tas, uz ko jātiecas jau nākamās vasaras kontekstā, ir C līgas pievienošana. Ziemā šogad varētu būt trīs līgas, bet nākotnē noteikti četras, jo uz laukuma mazāk cilvēku, bet vasarā tomēr kā optimālo šobrīd redzam trīs līgu sistēmu, katrā pa 8 komandām,” tikmēr mazliet tuvākus plānus ieskicē S. Iesalniece.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz