Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

“Tonybet” futbola virslīgā fiksēts sezonas ceturtais bezvārtu neizšķirts. Otro reizi tajā piedalījās “Daugavpils” futbolisti, kuri pirmā apļa noslēgumā spēlēja 0:0 pret “Liepāju”. Iegūtais punkts daugavpiliešiem ļauj pirmo apli pabeigs potenciālajā Eirokausu pozīcijā.

28.04.2024 15:57

Izbraukuma spēlē Latvijas otrajā lielākajā pilsētā “Liepājas” komandai iztrūka vairāki no komandas veterāniem.

Spēlei nebija pieteikti Dodo, Artūrs Zjuzins, Stipe Vučurs un Paps Falls.

Par spīti Tamaza Petrijas komandas centieniem, “Daugavpils” aizsardzības bastioni spēles pirmajā pusē tā arī netika uzlauzti.

Mājinieku komanda noturēja savus vārtus un puslaika atelpā komandas devās pie divām nullītēm uz rezultāta tablo.

Vienīgo ierakstu spēles protokolā ar dzelteno plāksteri atstāja Rūdolfs Ziemelis.

Otrajā spēles pusē abiem vārtiem priekšā būt vāciņš, neļaujot izmainīties rēķinam uz rezultāta tablo.

“Daugavpils” treneru korpuss centās mainīt spēles ritējumu ar trīskāršo maiņu 20 minūtes līdz beigām. Tas ļāva Daugavas krasta komandai uzspiest spēli tuvāk liepājnieku vārtiem.

Savukārt Petrija nedaudz vairāk kā desmit minūtes līdz spēles beigām laukumā otro reizi šajā sezonā sūtīja iepriekš daugavpiliešu krāsas pārstāvējušo Edgaru Ivanovu.

Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām “Daugavpils” ielauzās liepājnieku mājiņā radot lielus draudus Vladislava Lazareva sausās spēles drošībai.

Tomēr kurzemnieku aizsardzības vaļņi noturējās un nekas vairāk par sekojošu stūra sitienu “Daugavpilij” netika.

“Daugavpils” – “Liepāja” 0:0 (0:0)