Dāvis Ikaunieks gūst vārtus un glābj “Jablonec” no zaudējuma Čehijas čempionāta spēlē

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien iesaistījās Čehijas čempionāta mačā, nākot uz maiņu, un ar gūtiem vārtiem palīdzēja “Jablonec” komandai izcīnīt punktu.

Dāvis Ikaunieks. (Foto: fkjablonec.cz)
10.04.2022 20:39

“Jablonec” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar “Zlin” komandu, kuru Ikaunieks pārstāvēja pirms divām sezonām.

Spēles piektajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Adams Hloušeks, kurš ar galvu mainīja bumbas lidojuma virzienu un no asa leņķa raidīja bumbu vārtos. Septiņas minūtes pirms pirmā puslaika beigām Vāclavs Pilaržs nerealizēja 11 metru soda sitienu, Zlīnas komandas vārtsargam atvairot bumbu.

Ikaunieks spēlē iesaistījās 72.minūtē un minūti vēlāk guva vārtus. Pēc stūra sitiena kuldīdznieks pie tālā staba sita vārtos komandas biedra pāradresēto bumbu.

Latvijas futbolists arī savā iepriekšējā spēlē, ko aizvadīja marta sākumā, nāca uz maiņu un ar gūtiem vārtiem palīdzēja komandai cīnīties neizšķirti.

Čehijas meistarsacīkstēs “Jablonec” ar 26 punktiem 28 mačos ieņem 12.pozīciju 16 komandu konkurencē.

28 gadus vecais Ikaunieks Čehijas kluba rindās atgriezās gada sākumā.