Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Divi sekmīgi centrējumi

24.07.2012 07:09

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas spēlē “Varavīksne” savā laukumā atspēlējās no vienu vārtu deficīta un uzvarēja komandu “Jelgava 2” ar 2:1 (0:1).

Mājinieki jau no spēles sākuma vairāk bumbu turēja savā īpašumā, uzbrukumos cenšoties izmantot flangos esošo Artūru Reini un Ģirtu Džeriņu. Vairākas reizes arī izdevās saasināt situāciju pie pretinieku vārtiem, taču pietrūka pēdējās piespēles. Vienā no šādām epizodēm bumba tomēr nonāca pie vienatnē vārtu priekšā esošā Naura Dobeļa, kura sitiens bija precīzs, bet paceltais tiesneša asistenta karodziņš nozīmēja aizmuguri.

Puslaika vidū uzplaiksnīja jelgavnieki. Sākumā pēc aizsargu kļūdas laukuma vidū vienatnē pret “Varavīksnes” vārtiem izskrēja augumā garais viesu uzbrucējs, tomēr viņa ātrums bija par mazu, bet sitiens no patālas distances lidoja augstu gaisā. Nedaudz vēlāk “Jelgavas” futbolists soda laukumā apspēlēja trīs spēlētājus, bet viņa sitienu Edgars Potapenko atvairīja, tomēr atkārtots partnera sitiens atklāja spēles rezultātu. Vēl pirmajā puslaikā Džeriņam bija iespēja izlīdzināt rezultātu, taču sitiens no vārtu priekšas lidoja gar pašu vārtu stabu.

Pēc pārtraukuma mājinieki turpināja uzbrukt, un 64. minūtē tas deva rezultātu. Dobeļa reids pa flangu un sekojošo centrējumu ar skaistu sitienu no gaisa noslēdza Reinis. Laukumā būtiski nekas nemainījās arī pēc tam, vienīgi laika, lai izrautu trīs punktus, palika arvien mazāk. Un pašā spēles izskaņā panākumu atnesa vēl viens centrējums. Uz maiņu iznākušais Mārtiņš Kaļinčenko raidīja bumbu uz Reini, kurš šoreiz no tā paša punkta to ar galvu raidīja vārtos.

Sestdien “Varavīksne” pulksten 18 vēl vienā mājas spēlē uzņems vienību “Ventspils 2”, bet “Liepājas metalurgs 2”, kura iepriekšējā spēle pret “Ilūksti” tika atcelta, sestdien viesos spēlēs ar “Daugavu”.

Rihards Ļesins,

Andra Gertsona foto

Otrajā puslaikā divas reizes pēc centrējumiem no identiskas pozīcijas jelgavniekus pārspēja Artūrs Reinis.