Dobrecovam pieci vārti 50 minūtēs, “Grobiņas SC/LFS” iedzen deviņas naglas “Salaspilij”

“Optibet” Nākotnes līgas 12. kārtas atliktajā spēlē “Grobiņas SC/LFS” Liepājas “Daugavas” stadionā nepažēloja FK “Salaspils” un uzvarēja ar 9:3 (4:1).

24.08.2022 20:11

“Grobiņas SC/LFS” sastāvs: Šukste, Kurtišs, Meļķis, Ziemelis (Ceds), Andersons (Hermanis), Družiņins (Sāmietis), Pikšens (Gaučis), Dobrecovs, Tumanovs, Džeriņš (Mikuļskis), Knapšis.

Pirmā pusstunda aizritēja bez vārtu guvumiem, bet spēles 36. minūtē rezultāts vēl bija 1:1.

Turpinājums bija vārtiem pārbagāts, un vēl pirmā puslaika izskaņā laukuma saimnieki triju minūšu laikā guva trīs golus, ieliekot vērtīgu stūrakmeni uzvaras izcīnīšanā.

Mūsējie pēc pārtraukuma neapstājās, turpinot ārdīt salaspiliešu redutes, un viesu vārtos ielidoja vēl piecas bumbas.

Lielisks sniegums izdevās Devidam Dobrecovam, kurš iesita piecus golus. Divus vārtus guva Marks Kurtišs, bet reizi pretinieka vārtus pārspēja Ralfs Denijs Džeriņš un Raimonds Sāmietis.

Grobiņnieki Nākotnes līgā iekrājuši 27 punktus un atgriezās 4. vietā. 27. augustā stārķi izbraukumā sacentīsies ar “Rēzekni”.