Dobrecovu “Atlantas” piedzīvo smagu sakāvi Panevēžā

02.06.2019 21:31

Lietuvas futbola čempionāta virslīgas jeb “A Lyga” turnīra 13. kārtas spēlē Viktora Dobrecova trenētā un trīs latviešu futbolistu pārstāvētā Klaipēdas “Atlantas” izbraukumā ar 1:4 kapitulēja “Panevežys” priekšā.

“Atlantas” vārtsargs Krišjānis Zviedris aizvadīja pilnu spēli, kamēr pussargi Ņikita Juhņevičs un Deivids Dobrecovs tika nomainīti attiecīgi 65. un 76. minūtēs.

Rezultātu jau mača trešajā minūtē atklāja 2017. gadā 12 spēles “Jelgavas” formā aizvadījušais pieredzējušais brazīlietis Rafaels Ladesma. 22. minūtē “Panevežys” pārsvaru dubultoja (2:0) kolumbietis Sebastjans Vaskess, savukārt “Atlantas” goda vārtus vēl pēc divām minūtēm guva savulaik Rīgas “Skonto” rindās spēlējušais Tads Labuks (1:2). Rezultatīvo pirmo puslaiku ar vēl vienu precīzu raidījumu noslēdza Ledesma (3:1).

Pēc pārtraukuma laukumā bija vērojama asa cīņa, katras komandas futbolistiem nopelnot pa trim dzeltenajām kartītēm. Punktu “Atlantas” neveiksmīgajai spēlei ar rezultatīvu sitienu kompensācijas laika trešajā minūtē pielika Ernests Veļulis – 4:1 “Panevežys”.

“Atlantas” šī bija trešā neveiksme pēdējās četrās spēlēs, komandai ar 13 mačos iekrātiem 11 punktiem saglabājot sesto vietu astoņu vienību konkurencē.