Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Dublieri jelgavniekiem iesita trīsreiz

14.06.2016 07:02

Pēc neilga pārtraukuma ir atsācies Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāts, kura izbraukuma spēlē “Liepāja 2” Ozolniekos ar 3:0 pārspēja “Jelgavu 2”.

“Liepāja 2”: Sopots (Zviedris), R. Pētersons (Jansons), Bernāts, Gulbis, Tobers, Jēkabsons, Kubilovičs, Dobrecovs (Kleinbergs, Stepanovs), Vagančuks (Kreināts), Krautmanis (Ķipsts), Smetanovs (Ziemelis).

Liepājnieki šajā spēlē iztika bez neviena no spēlētājiem, kas regulāri tiek iekļauti virslīgas komandas pieteikumā un reizēm arī dodas laukumā. Tikmēr jelgavniekiem virslīgā deklarēto bija vairāk – Litvinskis, pieredzējušais Malašenoks, igaunis Kaubers un baltkrievs Klimovičs.

Liepājas jaunieši dažas dienas iepriekš Latvijas Olimpiādes atlases izšķirošajā spēlē mocījās ar Engures novada amatieriem, uzvarot tos tikai pēcspēles sitienos, bet uzvaru pār jelgavniekiem nokārtoja sešu minūšu laikā pamatlaika izskaņā.

Vagančuks 74. minūtē atklāja rezultātu, bet pēc divām minūtēm mūsējo pārsvaru dubultoja, savukārt 80. minūtē 3:0 panāca Stepanovs, kuram gūti vārti pēc došanās laukumā uz maiņu ir ierasta prakse.

Ceturtdien “Liepāja 2” izbraukumā spēkosies ar “Mettu 2”, bet nākamajā dienā tiksies abu klubu virslīgas komandas.