Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Dublieriem divi panākumi

17.05.2019 07:00

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas B grupā jeb virslīgas klubu dublieru komandu čempionātā pie divām uzvarām tikusi “Liepāja 2”, kas savā laukumā ar 3:2 (2:1) pārspēja “Rigu 2”, bet viesos ar 4:0 (2:0) sakāva “Ventspili 2”.

“Liepāja 2” pret “Riga 2”: Emulovs, Maikls, Andersons, Smetanovs, Ziemelis (Grasis), Lībeks, Sidorovs, Jaunarājs-Janvāris, Attiķis, Viļumsons (Riekstiņš), Rozentāls.

Mača 12. minūtē rīdzinieki raidīja bumbu savos vārtos, 33. minūtē viesi panāca 1:1, bet “Liepājai 2” pārtraukumā doties ar minimālu pārsvaru ļāva Rozentāla gols 45. minūtē. Viesi 60. minūtē vēlreiz panāca neizšķirtu, bet minimālu uzvaru mūsējiem nodrošināja komandas kapteiņa Jaunarāja-Janvāra 73. minūtē realizētais 11 metru soda sitiens. Liepājnieki maču pabeidza mazākumā, jo 78. minūtē noraidījumu nopelnīja nigēriešu leģionārs Maikls Ezekiels Apaki.

“Liepāja 2” pret “Ventspils 2”: Emulovs, Rozentāls, Sidorovs, Jaunarājs-Janvāris, Attiķis, Fraidejs (Jurjevs), Stepanovs (Riekstiņš), Lībeks, Smetanovs (Alpēns), Bite, Ziemelis (Saliņš).

Ziemelis jau mača 2. minūtē izvirzīja liepājniekus vadībā, bet 26. minūtē viņš palielināja viesu pārsvaru. Otrajā puslaikā mūsējo uzvaru mazajā Kurzemes derbijā nostiprināja Smetanovs (57. minūtē) un Jaunarājs-Janvāris (83.).