Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Dublieriem pirmā neveiksme

17.08.2016 07:02

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionātā šosezon pirmoreiz ir zaudējusi “Liepāja 2”, kas izbraukumā ar 1:2 (1:0) piekāpās “Mettai 2”.

“Liepāja 2”: Zviedris, R. Pētersons, Rubezis, Džeriņš, Krautmanis, Vagančuks, Kleinbergs, Ķipsts, Kubilovičs, Jansons, Smetanovs (E. Pētersons).

Liepājniekus 5. minūtē vadībā izvirzīja Jānis Krautmanis, bet mājinieki abus vārtus guva pamatlaika beigu fāzē, kad divreiz precīzs bija metiešu virslīgas sastāva viens no līderiem Edgars Vardanjans. Viņam diskvalifikācijas dēļ bija jāizlaiž divas virslīgas spēles, un savu meistarību viņš apliecināja produktīvi spēlējot vienu līmeni zemākā turnīrā. Otros vārtus Vardanjans 90. minūtē guva no 11 metru atzīmes.

“Mettai 2” sastāvā bija vēl vairāki virslīgā iespēlēti futbolisti, tajā skaitā trīs leģionāri un arī Liepājas futbola audzēknis Roberts Gudēns. No mūsējiem diskvalifikācijas dēļ spēle bija jāizlaiž Jānim Jēkabsonam, kurš gan tuvākajā laikā grasās pamest Liepāju.

“Reti es savu komandu slavēju, bet šoreiz tiešām nespēlējām slikti, darījām to pat diezgan labi, bet paši esam vainīgi, ka nevaram izmantot savus momentus,” par spēli pret liepājnieku tuvākajiem sekotājiem sacīja dublieru galvenais treneris Jānis Intenbergs.

Šosezon “Liepājai 2” šis ir pirmais oficiālais zaudējums, jo pirmā neveiksme (1:6 pret “Rīgu/ŠFS”) pārtapa par tehnisko uzvaru tādēļ, ka viesi laukumā atļauto trīs leģionāru vietā vienlaikus laida četrus ārzemniekus.

Nākampirmdien liepājnieki savā laukumā tiksies ar “RFS 2”.