Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Karostas” futbolistiem otrā uzvara pēc kārtas

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas 13. kārtas mačā FK “Karosta” savā laukumā ar 5:2 (3:1) pārspēja JDFS “Alberts-2”, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

07.08.2023 06:00

"Kurzeemes Vārds"

FK “Karosta” sastāvs: Varažinskis, Kņūts (Lākutis), Konovalovs, Kovaļskis, Vārpiņš (Nicis), Moseičenko, Sērmoliņš, Naumčiks (Dobelis), Kučma (Attiķis), Urtāns (Rozenbergs), Svilis.

Pirmie pie panākuma aizvadītajā spēlē tika viesi, kad 14. minūtē pretiniekiem izcēlās Rolands Zelmanis.

Pirmā puslaika otrā puse gan aizritēja mūsējo zīmē, un četrpadsmit minūšu laikā karostnieki iesita trīs golus. Ar precīziem sitieniem atzīmējās Juris Kučma, Emīls Urtāns un Alvis Kristians Naumčiks.

Viesi, realizējot 11 metru soda sitienu, 60. minūtē atjaunoja intrigu, bet pretinieku cerības visnotaļ drīz tika noslāpētas.

Pēc sešām minūtēm Raivis Svilis panāca 4:2, bet vēl pēc brīža Juris Kučma iesita savu otro golu mačā, panākot gala rezultātu.

Rezultāts varēja kļūt vēl iespaidīgāks, bet galotnē Nicis nerealizēja 11 metru soda sitienu.

“Karosta” ar iekrātiem 12 punktiem turnīra tabulā ieņem 6. vietu, bet nākamo maču mūsējie aizvadīs 13. augustā savā laukumā ar FK “PPK/Betsafe”.