Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

FK “Karosta” pret SK “Babīte” nospēlē neizšķirti

Piņķu stadionā FK ”Karosta” aizvadīja 2. līgas Rietumu zonas devītās kārtas spēli ar ”Babītes SK”.

01.08.2022 09:59

FK ”Karosta” sastāvs: Lanka, Zīle, Kovaļskis (Urtāns), Vārpiņš (Dobelis), Sērmoliņš, Šlampe, Nicis (Bespjorstovs), Gluško, Skripko, Kučma, Cvetkovs (Svilis).

1. maijā liepājnieki saspringtā cīņā guva uzvaru ar 2:1, bet otrā apļa spēlē komandas vienojās vārtiem bagātā neizšķirtā 3:3 (2:2).

Pirmajā puslaikā mājinieki divreiz izvirzījās vadībā, bet mūsējie tomēr panāca izlīdzinājumu. Ar rezultatīviem sitieniem karostnieku rindās izcēlās Valdis Nicis un Mariss Zīle.

Otrajā puslaikā viesi pēc Naura Dobeļa gola 64. minūtē panāca vadību, tomēr 80. minūtē Reinis Pāls glāba laukuma saimniekus un cīņa noslēdzās neizšķirti.

”Karosta” 2. līgas Rietumu zonas turnīra tabulā ar 15 punktiem atrodas 2. vietā, bet nākamo spēli mūsējie aizvadīs 13. augustā savā laukumā ar ”Mārupes SC”.