Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Galvenās balvas Babītei un Tukumam

10.08.2017 07:17

Trīs dienu garumā dažādos Liepājas stadionos norisinājās starptautisks bērnu futbola turnīrs “Dobrecova kauss 2017” U10 un U11 vecuma grupās. Jaunākajā grupā triumfēja Tukuma futbolisti, bet vecākajā nepārspēta palika Babītes komanda.

Kopumā turnīrā piedalījās 48 komandas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Abās vecuma grupās vienības tika sadalītas četrās apakšgrupās, pa sešām vienībām katrā.

Vecākajā, U11 vecuma, grupā savās apakšgrupās uzvarēja Tukuma, Rēzeknes, Klaipēdas un “Alberts black” komandas, bet līdz goda pjedestālam spēja aizsniegties vien Klaipēdas futbolisti, kuri cīņā par 3. vietu pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Ventspils futbolistus. Arī spēlē par 1. vietu uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles 9 metru sitienu sērijā. Babītes un Jelgavas duelis pamatlaikā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, bet pendelēs uzvarēja Babītes vienība. Filipa Tīla vadītā “Liepāja red” turnīrā ierindojās 9. vietā.

Jaunākajā, U10 vecuma, grupā savās apakšgrupās nepārspētas palika Tukuma, “Alberts orange”, Klaipēdas un Brocēnu vienības. Pirmās trīs komandas kāpa uz goda pjedestāla, bet Brocēnu komanda ieņēma tikai 8. vietu. Mazajā finālā Klaipēda ar 3:0 uzvarēja “Nikers” un ierindojās 3. vietā, bet finālā Tukums ar 3:1 pārspēja “Alberts orange”. Toma Vīksnas trenētā Grobiņas komanda turnīrā ieņēma 7. vietu.