Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Grobiņai” graujoša uzvara pret tālu izbraukumu veikušo “Rēzekni”

“Optibet” Nākotnes līgas turnīrā tālus viesus no Rēzeknes bez lielas viesmīlības Liepājā sagaidīja “Grobiņas” futbolisti, kuri ar rezultātu 6:1 tika pie savas sezonas otrās uzvaras.

"Grobiņas" komandas vārtsargs Deins Polis. (Foto: Nora Krevņeva-Baibakova)
24.04.2022 21:41

Stadiona “Daugava” rezerves laukumā arī šodien bija pamatīgs vārtu birums, par ko gan atbildīgi bija “Grobiņas” futbolisti.

Spēlē pret vienu no turnīra potenciālajām favorītēm “Rēzekni” pa diviem vārtiem kurzemnieku labā guva Andris Krušatins un Viktors Ziemelis. No 11 metru soda sitiena atzīmes izcēlās Deivids Dobrecovs, bet kompensācijas laikā beigu rezultātu precizēja Roberts Meļķis.

“Rēzeknei” vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Edgars Vjalkins, tomēr tas tikai pabojāja mājinieku vārtsarga Deina Poļa garastāvokli, neļaujot vārstargam aizvadīt “sauso” spēli. 6:1 – panākums Viktora Dobrecova vadītajai “Grobiņai”.

Savu trešo uzvaru trīs aizvadītās spēlēs atzīmēt varēja Renārs Rode, kura vadītā valmieriešu dublieru komanda ar 1:0 izbraukumā tika pie uzvaras pār “Dinamo Rīga”.

Pirmā puslaika vidū notika starpgadījums, saduroties valmieriešu vārtsargam Denisam Popovam un mājinieku laukuma spēlētājam Aleksejam Guščam. Abus futbolistus nācās piespiedu kārtā nomainīt.

Spēles vienīgos vārtus 38. minūtē valmieriešu labā guva Ronalds Gackis, ļaujot Vidzemes komandai gūt minimālu uzvaru un turnīra tabulā ierindoties līdzās “Jelgavai”, kas tāpat kā “Valmieras” dublieri uzvarējusi visās trīs līdzšinējās Nākotnes līgas spēlēs.

“Grobiņa” – “Rēzekne” 6:1 (3:0)

Vārti: Krušatins 7′, 67′, Ziemelis 9′, 18′, Dobrecovs 48′, Meļņiks 90’+2 – Vjalkins 57′