“Grobiņas SC” futbolisti minimāli piekāpās līderim “Tukumam 2000/TSS”

09.09.2019 12:52

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas mājas spēlē “Grobiņas SC” ar 0:1 (0:0) piekāpās turnīra līderim “Tukumam 2000/TSS”.

“Grobiņas SC”: Mazūrs, Sāmietis, R. Stankus, J. Jēkabsons, Bespjorstovs, Teretenko, Džeriņš, Gucs, A. Stankus, J. Freimanis (R. Freimanis), Knapšis.

Eksliepājnieka Jurģa Kalna trenētie tukumnieki ar citu mūsējo – Pāvelu Mihadjuku – sastāvā turpina droši soļot virslīgas virzienā. Pirmās līgas līderi nav uzvarējuši tikai 2 no turnīra 18 spēlēm, bet zaudējuši šajā sezonā nav.

“Tukums 2000/TSS” punktus nezaudēja arī Grobiņā, tiesa līderu panākums padevās pieticīgs – spēles vienīgos vārtus 65. minūtē guva Ndualu Luī Mvemba Pahama, kurš ar 15 goliem dala pirmās līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta līdera godu. Mača 85. minūtē šis 26 gadus vecais francūzis arī tika noraidīts no laukuma.

Sestdien, 14. septembrī Grobiņas dzērves viesos tiksies ar “JDFS Alberts” vienību.