Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Ikaunieks atgriežas pēc savainojuma un kompensācijas laikā izrauj neizšķirtu

13.04.2018 23:49

Latvijas izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks, kurš savainojuma dēļ izlaida vienu mēnesi, ierindā atgriezies spoži – viņš mača izskaņā laukumā devās uz maiņu un jau kompensācijas laikā palīdzēja Jihlavas komandai mājās izraut neizšķirtu 1:1 pret Zlīnu.

17. martā Jihlava savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 0:4, un Dāvis Ikaunieks savainojuma dēļ laukumu bija spiests pamest jau 24. minūtē. Turpinājumā viņš izlaida gan Latvijas izlases pārbaudes spēles pret Fēru salām un Gibraltāru, gan vairākus Čehijas čempionāta mačus. Šodien 24 gadus vecais uzbrucējs atgriezās laukumā.

Pusstundu pirms cīņas beigām Jihlava nonāca iedzinējos – pēc centrējuma no labās malas bumba nonāca līdz Danielam Holzeram, kura sitiens bija nekļūdīgs. Laukuma saimnieku centieni atspēlēties nebija sekmīgi, un 76. minūtē laukumā devās Ikaunieks. Tā izrādījās laimīgā loze, jo latvietis kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu. Ikaunieks šajā sezonā piedalījies 21 spēlē, pretinieku vārtsargus pārspējot deviņas reizes.

Pēc tālas piespēles komandas biedrs ar galvu nometa bumbu Ikauniekam, kurš atradās uz soda laukuma robežas. Viņam izdevās tikt garām vairākiem sāncenšiem, spēcīgi triecot bumbu Zlīnas vārtos un ļaujot līdzjutējiem gavilēt – 1:1. Jihlava ar 24 spēlēs sakrātajiem 24 punktiem ieņem 12. vietu 16 komandu konkurencē, bet Zlīna iekrājusi par vienu punktu vairāk un ir vienu pozīciju augstāk.

Polijas čempionātā neveiksmi cieta Gdiņas “Arka”, kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Gdaņskas “Lechia”. Zaudētāju vārtus visu 90 minūšu garumā sargāja Pāvels Šteinbors, kurš abas reizes kapitulēja pirmajā puslaikā. Pirmos vārtus viņš ielaida, pretiniekiem izspēlējot soda sitienu un tiekot pie netraucēta sitiena ar galvu no pašas vārtu priekšas, bet “Lechia” uzvaru nodrošināja pretuzbrukumā, vēlreiz izceļoties ar sitienu ar galvu.