Ikaunieks pirmo reizi sezonā tiek iekļauts “Jablonec” sākumsastāvā Čehijas čempionāta spēlē

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien pirmo reizi sezonā tika iekļauts “Jablonec” sākumsastāvā, taču neglāba komandu no smaga zaudējuma Čehijas čempionāta pirmajā spēlē pēc ziemas pārtraukuma.

29.01.2023 19:35

“Jablonec” 17.kārtas mačā viesos ar rezultātu 1:5 (1:1) kapitulēja turnīra līdervienībai Prāgas “Slavia”.

Ikaunieks, kurš sezonas pirmajā pusē piedalījās tikai trīs Čehijas augstākās līgas cīņās un spēlēja arī “Jablonec” dublieru rindās, šajā mačā laukumā bija līdz otrā puslaika vidum, kad tika nomainīts pie rezultāta 1:3.

Līdz pamatlaika beigām vēl divas bumbas viesu vārtos iesita Matejs Jurāseks.

Turnīra tabulā “Jablonec” ar 16 punktiem 17 spēlēs ieņem 14.vietu 16 komandu vidū.