Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Izbraukuma spēlē “Karosta” ar rezultātu 4:3 uzvar komandu “Priekuļi”

Latvijas futbola čempionāta otrās līgas izbraukuma spēlē Cēsīs “Karosta” ar rezultātu 4:3 (2:1) uzvarēja komandu “Priekuļi”.

19.08.2021 06:00

“Karosta”: Pinčuks, E. Šlampe (Lākutis), Zīle (Urtāns), Moseičenko, Nicis (Attiķis), Kučma, Svilis (Naumčiks), Vārpiņš (Konovalovs), Viļumsons, Sērmoliņš, Koršakovs.

Otrās līgas pirmajos divos mačos “Karosta” savā laukumā ar 6:0 sakāva “Balvus”, bet no 400 kilometru tālajiem Preiļiem mājup atveda bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Izbraukums uz nedaudz tuvākajām Cēsīm mūsējiem izvērtās krietni rezultatīvāks. “Karostu” 27. minūtē vadībā izvirzīja Raivis Viļumsons, kurš pērnvasar no “Liepājas” pārcēlās uz Vācijas piektās spēcīgākās līgas komandu “TSG Neustrelitz”.

Vēl pēc 4 minūtēm Juris Kučma nostiprināja viesu pārsvaru, tomēr mača turpinājumā vidzemnieki trīsreiz samazināja deficītu līdz minimumam. Pirmoreiz viņi to paveica 39. minūtē, bet neilgi pēc otrā puslaika sākuma Valdis Nicis iesita “Karostas” trešos vārtus.

Mājinieki ar diviem goliem atzīmējās puslaika vidusdaļā. 71. minūtē viņi bumbu nogādāja liepājnieku vārtos, bet 75. minūtē – savos, un rezultāts kļuva 4:2 par labu viesiem. Trešo reizi “Karostas” pārsvars kļuva minimāls jau mača kompensācijas laika 2. minūtē.

Pēc trim kārtām otrās līgas līdervienībām “Caramba”, “Karosta” un “Salaspils” ir pa 7 punktiem, bet 6 punkti – piecām sekotājām.

Sestdien, 21. augustā, pulksten 17 “Karosta” Liepājā tiksies ar salaspiliešiem.