Izstājās no kausa izcīņas

03.01.2018 07:05

Svētku laikā laukumā devās Liepājas un Nīcas futzāla komandas, kas aizvadīja Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas, kā arī Latvijas kausa izcīņas spēles.

Latvijas kausa sešpadsmitdaļfinālā “UPTK” ar 9:7 apspēlēja komandu “Rēzeknes novads/Zellis”, bet astotdaļfinālā “UPTK” savā laukumā ar 3:6 piekāpās virslīgas vienībai “New Project Tente”. Liepājnieki pirmā puslaika vidusdaļā 70 sekunžu laikā pēc Antona Movko un Dmitrija Kozlovska vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet Vladislavs Bondarenko otrajā puslaikā panāca “UPTK” vadību jau ar 3:0. Viesi ļoti drīz vienus vārtus atguva, vēl līdz otrā puslaika vidum samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet mača beigu fāzē jaunais projekts guva četrus vārtus nepilnu piecu minūšu laikā un nodrošināja relatīvi pārliecinošu uzvaru.

Latvijas kausa izcīņā piedalījās arī “Nīca/OtankiMill.eu”, kas savā pirmajā spēlē ar 5:3 pieveica komandu “Rēzeknes FA/BJSS”, bet astotdaļfinālā savā laukumā ar 1:3 piekāpās virslīgas kolektīvam “Valmiera Glass/ViA”. Viesi pirmajā puslaikā atklāja rezultātu, bet 35. minūtē abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Ciemiņi no Vidzemes 35. minūtē panāca 2:0, nīcenieki pēc 26 sekundēm atjaunoja vienu vārtu deficītu, bet punktu spēlei pielika valmieriešu realizētā pendele 38. minūtē.

TFK “Liepāja” pirmās līgas izbraukuma spēlē tikās ar komandu “Talsi/FK Laidze”, uzvarot ar 8:4. Sākotnēji uz katriem liepājnieku diviem vārtiem mājinieki atbildēja ar vienu precīzu raidījumu, bet pirmo puslaiku mūsējie pabeidza ar rezultātu 5:2 savā labā. Otrā puslaika pirmajā minūtē talsinieki panāca 3:5 un nedaudz uzlaboja savas izredzes pacīnīties par punktiem. Taču mača turpinājumā atkal dominēja “Liepāja”, kas bija precīza vēl trīsreiz, savukārt Talsu kolektīvs pretī lika tikai golu arī otrā puslaika pēdējā minūtē. Viesu rindās ar hat-trick izcēlās Emīls Knapšis, pa 2 vārtiem guva Raimonds Sāmietis un Filips Tīls, bet vienreiz precīzs bija Emīls Jēkabsons.

Janvāra pirmajā nedēļas nogalē pirmās līgas spēlēs laukumā dosies visas trīs mūsējo komandas. “Nīca/OtankiMill.eu” sestdien uzņems Kuldīgas “Nikeru”, bet svētdien “UPTK” vēju pilsētas derbijā tiksies ar “Liepāju”.