Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Jānis Ikaunieks gūst divus vārtus RFS uzvarā pret “Super Nova” komandu

RFS komanda svētdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 26.kārtas mačā mājās ar 5:0 (3:0) uzvarēja Salaspils “Super Nova” vienību.

13.08.2023 19:59

Rīdziniekiem divus vārtus guva Jānis Ikaunieks, bet pa vieniem iesita Darko Lemajičs, Andrejs Iličs un Dragoļubs Savičs.

Laukuma saimnieki vadībā izvirzījās mača 15. minūtē, kad Ikaunieks izdarīja piespēli no kreisās puses un vārtu priekšā precīzi ar galvu sita Lemajičs.

Turpinājumā, 26. minūtē, Ikaunieks ar teicamu soda sitienu panāca 2:0, bet vēl piecas minūtes vēlāk Iličs no vārtu priekšas vēl vairāk nostiprināja RFS vadību.

Otrajā puslaikā, 55. minūtē, “Super Nova” soda laukumā saimniekoja pretinieki, kas Savičam ļāva panākt 4:0. Kompensācijas laikā mača pēdējās sekundēs Ikaunieks pēc sadarbības ar Saviču uzstādīja spēles galarezultātu – 5:0.

RFS virslīgā nav zaudējusi 38 mačus pēc kārtas, kas ir garākā sērija Latvijas futbola virslīgā šajā gadsimtā. Garāka nezaudēto spēļu sērija Latvijas virslīgā ir bijusi tikai “Skonto”, kad no 1993. līdz 1996. gadam komanda nezaudēja 57 spēles pēc kārtas.

Pēdējo zaudējumu virslīgā RFS piedzīvoja pagājušā gada 7. augustā, kad ar 2:3 atzina Salaspils “Super Nova” pārākumu.