Jurkovska pārstāvētā “Dundalk” uzvar arī otrajā UEFA Konferenču līgas kvalifikācijas turnīra spēlē un iekļūst astotdaļfinālā

Latvijas futbola izlases spēlētāja Raivja Jurkovska pārstāvētā Īrijas komanda “Dundalk” otrdien UEFA Konferenču līgas kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē izcīnīja uzvaru un sasniedza ceturtdaļfinālu.

14.07.2021 09:26

“Dundalk” atbildes spēlē viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja Velsas “Newton”. Pirmajā spēlē Jurkovska komanda uzvarēja ar 4:0 un divu maču summā bija pārāka ar 5:0.

Jurkovskis arī šajā spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes. 58.minūtē viņš nopelnīja dzelteno kartīti.

Uzvaras vārtus spēles 51.minūtē iesita Maikls Dafijs, kurš precīzi sita arī abu komandu iepriekšējā duelī.

Nākamajā kārtā jeb kvalifikācijas astotdaļfinālā “Dundalk” būs jātiekas ar “Levadia” un “St Josephs” pāra uzvarētāju. “Levadia” pirmajā spēlē uzvarēja ar 3:1.

Ceturtdien atbildes spēles aizvadīs arī trīs Latvijas klubi – “Liepāja”, “Valmiera” un RFS.

Kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu sasniedz komanda, kas uzvar divu spēļu summā.

Kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas spēles tiks aizvadītas 6. un 8., kā arī 13. un 15.jūlijā.

UEFA Eiropas Konferenču līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām garākais ceļš līdz pamatturnīram ir piecas kvalifikācijas kārtas.