Jurkovskim uzvara pret līderiem, sakāve pret kaimiņiem

Raivja Jurkovska Īrijas futbola premjerlīgas klubā “Dundalk” uz brīdi uzspīdēja saule – liepājnieka komanda 12. kārtā ar 2:1 apspēlēja tābrīža līdervienību “Shamrock Rovers”. Tomēr jau nākamajā spēlē mūsējā vienība ar 1:5 kapitulēja “Bohemians” vienībai un nācās atgriezties skarbajā realitātē.

Raivja Jurkovska klubam "Dundalk" Īrijas čempionātā joprojām neizdodas pietuvoties Eirokausu zonai. (Foto: dundalkfc.com)
25.05.2021 01:07

Andris Sudmalis

Dandolkas vienība 12. kārtā uzņēma turnīra līderi, kas tobrīd vēl nebija zaudējusi. Mājinieku pussargs Patriks Makilīnijs laukuma saimniekus 11. minūtē izvirzīja vadībā, bet viesi atspēlējās ātri – jau pēc divām minūtēm.

Uzvaras vārtus “Dundalk” guva 59. minūtē, kad savu pirmo sezonas golu iesita uzbrucējs Daniels Kelijs. R. Jurkovskis šajā spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Labā noskaņojumā “Dundalk” nākamajā kārtā devās izbraukumā uz Dublinu, kur to gaidīja “Bohemians”, kam bija tikpat punktu – 14. Tomēr sezonas 13. kārta viesiem izrādījās gaužām nesekmīga. Mājinieki pirmos vārtus guva jau 5. minūtē, 9. minūtē rezultāts kļuva 2:0, un jau 5 minūtes pēc spēles atsākšanās laukuma saimnieki panāca graujošu pārsvaru 3:0. Mājinieki 51. minūtē palika mazākumā, bet Jurkovski 55. minūtē nomainīja Derags Līhijs.

Ne bohēmistu viena spēlētāja deficīts, ne sastāva atsvaidzināšana viesiem neļāva atgriezties cīņā. Mača 64. minūtē rezultāts kļuva 4:0, bet uz “Dundalk” 80. minūtē iesistajiem goda vārtiem Dublinas klubs atbildēja ar 4 vārtu pārsvara atjaunošanu spēles kompensācijas laikā.

Dandolkas klubs pēc 13 kārtām ar 14 punktiem ieņem 7. vietu un piektdien viesos tiksies ar “St Patrick’s Athletic”, kas ar 25 punktiem atrodas 3. pozīcijā.