Kalašņikovs: ”Viss beidzās pēc apšaubāma noraidījuma”

27.07.2012 13:38

Vēlā ceturtdienas vakarā dalību UEFA Eiropas līgā noslēdza ”Liepājas metalurgs”. 2. kvalifikācijas kārtas atbildes mačā liepājnieki piekāpās Varšavas ”Legia” ar 1:5. Pēc mača Dmitrijs Kalašņikovs atzina, ka Polijas komanda bija spēcīgāka, tomēr arī viņa vadītie vīri pierādīja, ka māk spēlēt futbolu.

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka Polijā ”Legia” izskatījās krietni parāka abu puslaiku garumā, izcīnot loģisku uzvaru mačā ar 5:1, bet divu spēļu summā triumfējot ar 7:3.

”Liepājas metalurga” galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs: ”Jau pirms izlozes bija skaidrs, ka ”Legia” ir spēcīgāka nekā mēs – gan kā komanda, gan individuāli. Pretinieki bija labāki, bet arī mēs pierādījām, ka mākam spēlēt futbolu. Priekš mums spēle beidzās, kad tiesnesis parādīja apšaubāmu sarkano kartīti. Domāju, ka Varšavas komandai nebija vajadzīga tiesneša palīdzība, lai uzvarētu. Vēlos apsveikt ”Legia” ar uzvaru un novēlēt veiksmi nākamajā kārtā.”

Varšavas ”Legia” galvenais treneris Jans Urbans:”Domāju, ka pierādījām savu pārākumu pār ”Metalurgu”. Pēc zaudētājiem vārtiem nenervozēju, jo mūsu pārsvars spēles ziņā bija ļoti izteikts. Latvieši divās spēlēs iesita trīs vārtus, realizējot visus savus momentus, tāpēc pārtraukumā biju dusmīgs. Spēle aizsardzībā mums noteikti ir jāuzlabo. Esmu priecīgs, ka mums ir tik daudz spēlētāju, kas var spēlēt pirmajā komandā. Esmu lepns ar Saganovski, kurš guva trīs vārtus, kas viņam dos pārliecību nākamajām spēlēm.”