Kamešam 21 minūte pret Maskavas “Spartak”, Karlsons iesit divus Indonēzijā

14.04.2013 22:48

Krievijas Premjerlīgā pret slaveno Maskavas “Spartak” 21 minūti šodien nospēlējis Vladimirs Kamešs. Viņš Lužņikos uznāca uz maiņu 69. minūtē jau pie 0:2 par sliktu Permas “Amkar”. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, bet Kamešs izcelts uzreiz pēc iznākšanas laukumā – viņš aizmuka no pretinieka, taču nespēja uzsist pa vārtiem, jo atlaida bumbu par tālu. Citās epizodēs Kamešs nav izcelts, bet “Amkar” šobrīd ieņem 12. vietu un jāsāk uztraukties par to, lai nebūtu jānokļūst 13.-14. pozīcijā un jāspēlē pārspēlēs par palikšanu Premjerlīgā.

Pirmos vārtus Indonēzijā šīs valsts Premjerlīgā šodien guvis Ģirts Karlsons, turklāt uzreiz divus. Viņa “Pro Duta” ar 3:0 pārspēja “Bontang”, mūsu uzbrucējam izceļoties 12. un 56. minūtē, panākot attiecīgi 1:0 un 3:0.

Polijā Denisa Rakela Katovices GKS Polijas 1. līgas spēlē, pateicoties 45. minūtē gūtiem vārtiem, ar 1:0 uzvarēja Bidgoščas “Zawisza”, kas raujas uz Polijas Ekstraklasi. 3 500 skatītāju klātbūtnē Rakels bija GKS vienīgais izvirzītais uzbrucējs, aizvadot pilnu maču. Mūsu spēlētājs vairākkārt apdraudēja vārtus, tomēr šoreiz ar precīzu sitienu neizcēlās. GKS pagaidām 10. vieta starp 18 klubiem.

Azerbaidžānā Oskara Kļavas AZAL otrā sešinieka spēlē izbraukumā ar 2:0 uzvarēja “Sumqayıt”, vēl vairāk nostiprinoties vadībā jeb 7. vietā kopvērtējumā. Kļavam 84 minūtes un dzeltenā kartīte.