Kamešs debitē Krievijas Premjerlīgā

16.03.2013 16:55

Šodien debiju Krievijas futbola čempionātā piedzīvoja Latvijas izlases spēlētājs Vladimirs Kamešs, kurš spēles izskaņā devās laukumā pret Vladikaukāzas “Alania”.

90.minūtē Kamešs pie rezultāta 3:1 nomainīja Georgiju Pejevu, bet kompensācijas laikā Permas klubs guva vēl divus vārtus – 5:1.

Svarīgu spēli Krievijas Premjerlīgā aizvadīja Permas “Amkar”, kas savā laukumā uzņēma pēdējā vietā esošo Vladikaukāzas “Alania”. Pirmos vārtus permieši guva jau 10.minūtē, kad Aleksandrs Kolomejcevs izcēlās pēc stūra sitiena izspēles. Pēc sešām minūtēm Slovākijas izlases uzbrucējs Martins Jakubko apsteidza pretinieku, nonāca aci pret aci ar vārtsargu un panāca 2:0. Spēles 29.minūtē Jakubko pēc centrējuma ar galvu vēl vairāk palielināja “Amkar” pārsvaru – 3:0.

Puslaiku pārtraukumā viesi izdarīja uzreiz divas maiņas un mača 63.minūtē samazināja deficītu (1:3). Pēc divām minūtēm “Amkar” komandā Igors Pikuščaks nomainīja Jakubko, bet 73.minūtē laukumā devās arī Ņikita Burmistrovs. 90.minūtē beidzot bija arī Kameša kārta – viņš nomainīja bulgāru Pejevu. Līdz spēles beigām “Amkar” guva vēl divus vārtus – vispirms otrajā kompensācijas laika minūtē Igaunijas pussargs Konstantīns Vasiļjevs realizēja 11 metru soda sitienu, bet nākamajā minūtē Maksims Kanuņņikovs izmantoja pretuzbrukumu.

Vladimirs Kamešs iepriekšējā spēlē vēl netika pieteikumā, bet šodien jau oficiāli debitēja Krievijas Premjerlīgā. “Amkar” pirms šīs kārtas turnīra tabulā ieņēma 13.vietu 16 komandu konkurencē. Tagad permiešu kontā 21 spēlē ir 22 punkti. “Alania” tikpat mačos ir par desmit punktiem mazāk. Nākamo spēli “Amkar” aizvadīs 31.martā, kad viesosies pie “Volga”. Līgas līdere joprojām ir Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA, kas rīt plkst. 11:30 pēc Latvijas laika uzņems “Krasnodar”.