“Karostai” 12 vārti un 2 uzvaras

14.07.2019 14:04

“Karosta” Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Rietumu zonas izbraukuma spēlē ar 10:0 (4:0) sagrāva “Traktoru”, bet savā laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica komandu “AFA Olaine”. Liepājnieki savas grupas kopvērtējumā ieņem 1. vietu.

“Karosta” pret “Traktoru”: Potapenko, Lākutis (T. Šlampe), Nicis, Dobelis (Aržeņinovs), E. Šlampe, Cvetkovs, Moseičenko, Vārpiņš (Zellis), Sērmoliņš, Mūrnieks, Skripko.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, tiesa, viņi raidīja bumbu savos vārtos. Vēl pirmajā puslaikā ar goliem atzīmējās tikai Nauris Dobelis, kurš 45. minūtē noformēja hat-trick, kas viesiem pārtraukumā ļāva doties ar komfortablu 4:0 pārsvaru.

Pēc pārtraukuma “Karosta” bija vēl rezultatīvāka – 2 vārtus iesita Endijs Šlampe, bet pa vieniem guva Remirs Moseičenko, Sandis Vārpiņš, Daniels Sērmoliņš un Kristians Pauls Zellis.

“Karosta” pret “AFA Olaine”: Potapenko, Vārpiņš (E. Jēkabsons), Mūrnieks, Moseičenko, Nicis (Aržeņinovs), Dobelis, E. Šlampe, Sērmoliņš, Skripko, Cvetkovs, Jefremovs (Tīls).

Svarīgajā spēlē pret citu Rietumu zonas kopvērtējuma augšgala komandu mājiniekus 34. minūtē vadībā izvirzīja Valdis Nicis, bet 3. minūtē pēc pārtraukuma savu rezultativitātes sēriju turpināja Nauris Dobelis. Maču mūsējie pabeidza nepilnā sastāvā, jo 78. minūtē noraidījumu nopelnīja Remirs Moseičenko.

Trešdien, 17. jūlijā pulksten 18 “Karosta” Latvijas kausa izcīņas spēlē “Olimpijas” stadionā uzņems Daugavpils komandu “LDz Cargo/DFA”.