Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”Karostai” pirmais zaudējums

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas spēlē FK ”Karosta” savā laukumā ar 1:4 (1:2) zaudēja FK ”Beitar”, kura rindās spēlē vairāki pazīstami spēlētāji ar virslīgas pieredzi.

31.05.2022 06:00

Karostas” sastāvs: Lanka, Viļumsons, Zīle, Urtāns (Bespjorstovs), Moseičenko, Sērmoliņš, Nicis (Rozenbergs), Skripko, Kučma, Dobelis (Svilis), Cvetkovs (Koršakovs).

Rīdzinieku krāsas aizstāv Andrejs Kiriļins, Alans Siņeļņikovs un Andrejs Perepļotkins. Tieši komandas kapteinis Siņeļņikovs 18. minūtē arī atklāja mača rezultātu, bet pēc divām minūtēm Raivis Viļumsons panāca līdzsvaru. Ar to arī noslēdzās mājinieku argumenti, un rīdzinieki noslēdza maču ar pārliecinošu uzvaru.

Karostnieki ar deviņiem punktiem gan saglabā turnīra tabulā 2. vietu, un nākamo cīņu mūsējie aizvadīs viesos 19. jūnijā pret līderiem JFK ”Ventspils”.