Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Latvijas telpu futbola virslīgas ceļojumu “Nīca” atsāk ar zaudējumu

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar vairākiem mačiem pēc mājsēdes atvaļinājuma atsākās Latvijas Telpu futbola virslīgas čempionāts un laukumā devās arī šīs sezonas debitante ”Nīca/OtankiMill”. Mūsējie izbraukumā spēkojās ar TFK ”Salaspils” un atzina mājinieku pārākumu ar rezultātu 3:6. Pie pirmā vārtu guvuma virslīgā nīcenieku rindās tika Roberts Pūce, bet Edgars Miķelis Kovaļskis izcēlās ar dubli.

24.11.2021 06:00

Roberts Džeriņš

Divām nullēm uz tablo ilgi gozēties šajā mačā lemts nebija. Jau spēles 4. minūtē mājinieki divatā izskrēja pret mūsu vārtu vīru un Kārlis Līcis guva savu pirmo golu šajā cīņā (0:1). Lai iesistu vēl divus, viņam bija nepieciešamas septiņas minūtes, un jau pirmā puslaika pusē ”Salaspils” nokārtoja trīs vārtu pārsvaru, bet Līcis – hettriku (0:3).

Līdz pārtraukumam mājinieku rindās izcelties paguva arī Juris Macuks un Mārtiņš Sīpols, bet 6 metru soda sitienu ”Nīcas” labā realizēja Kovaļskis, puslaikam noslēdzoties ar gaužām nelabvēlīgo 1:5.

Lai gan pēc spēles visspilgtāk atmiņā paliks tieši rezultāts, nevarētu teikt, ka salaspilieši mūsējos apspēlēja uz vienas kājas. Kurzemnieki brīžiem labi pieturēja bumbu un vērpa kombinācijas, bet mājinieku iespētajā bija jūtams krietni lielāks pieredzes smārds. Viņi aizsardzībā izvēlējās pareizās pozīcijas un lāča tiesu viesu raidīto sitienu bloķēja, kā arī naski izmantoja debitantu nedrošību un nervozitāti, pārtverot bumbas un aizskrienot ātrajos uzbrukumos.

Pie vēl vienas iespējas izpildīt pendeli nīcenieki tika otrā puslaika vidū. To atkal devās darīt Kovaļskis un arī šoreiz bija sekmīgs (5:2), bet jau nākamajā uzbrukumā Līcis, atrodot spraugu viesu vārtsarga azotē, noformēja pokeru (6:2). Mirkli vēlāk apjukumu pretinieku vārtu priekšā izmantoja Pūce un atlēkušo bumbu raidīja tīklā, gūstot savus pirmos vārtus virslīgā (6:3).

Nākamo maču ”Nīca/OtankiMill” aizvadīs sestdien, kad viesosies pie FK ”Raba”.