Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Liepājai” divi Dodo gūti vārti ļauj uzvarēt futbola virslīgas mačā un pakāpties uz 3. vietu

“Liepāja” sestdien savā laukumā ar diviem Luisa Paulu Ilariu jeb Dodo gūtiem vārtiem atspēlējās un svinēja uzvaru “Optibet” Latvijas futbola virslīgā 26. kārtas mačā.

12.08.2023 18:25

“Liepāja” mājās ar 2:1 (0:1) pieveica “Daugavpili”.

Viesi vadībā izvirzījās 18. minūtē, kad pēc Dāvja Cucura piespēles vārtus guva Viljams Mukvele.

Puslaika vidū pēc divu futbolistu divcīņas ar VAR sistēmas palīdzību tika pētīts, vai mājinieks Mamē Tins nav tīšām uzkāpis Valerija Lizunova kājai, taču videoatkārtojums par to neliecināja, un Tins nenopelnīja pat dzelteno kartīti.

Puslaika kompensācijas laikā tiesnesis Edgars Maļcevs pēc divu spēlētāju kritiena viesu soda laukumā vēlreiz devās skatīties videoatkārtojumu un uz “Daugavpils” vārtiem piesprieda 11 metru soda sitienu, ko kompensācijas laika sestajā minūtē realizēja Luiss Paulu Ilariu jeb Dodo, panākot 1:1.

84. minūtē pēc Lakmena Gilmora centrējuma no kreisās puses vārtu priekšā par bumbu ar viesu aizsargiem cīnījās Danila Patijčuks un Dodo, kurš ar niecīgu pieskārienu ievirzīja bumbu vārtos.

Liepājnieki pēdējās trijās spēlēs pirms sestdienas mača virslīgā nebija piedzīvojuši zaudējumu, spēlējot 1:1 ar “Metta” un “Auda” un ar 2:1 uzvarot “Tukums 2000″/”Telms” komandu.

Daugavpilieši cīņās ar vadošā trijnieka komandām ar 1:0 viesos pamanījās apspēlēt čempioni “Valmieru”, bet pēdējās spēlēs ar 0:3 atzina līdervienības “Riga” un ar 0:1 – vicelīderes RFS pārākumu.

Abās iepriekšējās šīs sezonas spēlēs ar 1:0 un 2:1 bija uzvarējusi “Liepāja”.