“Liepāja/Mogo” bez problēmām uzveic “Jelgavu”

28.10.2018 08:17

Svētdien Latvijas futbola čempionāta “SynotTip” Virslīgas 26. kārtas spēlē “Liepāja/Mogo” izbraukumā Zemgales Olimpiskā centra stadionā ar rezultātu 2:0 apspēlēja vietējo “Jelgavu”.

Jau trešajā spēles minūtē liepājnieki atklāja rezultātu – pēc tālas piespēles uz kreiso malu bumba nonāca pie Jurkovska, kurš apstrādāja bumbu un atspēlēja to pie soda laukuma robežas esošajam Mārtiņam Ķiguram. 21 gadu vecais pussargs no 16 metriem lieliski raidīja bumbu devītniekā, izvirzot vadībā viesus ar 1:0. Ķiguram tie bija otrie vārti Virslīgā gan šosezon, gan karjerā.

16. minūtē Ķigurs laukuma vidusdaļā pārtvēra bumbu, tā nonāca pie Kristiana Torresa, kurš ar elegantu piespēli izvirzīja Vladimiru Kamešu viens pret vienu situācijā, un liepājnieku pussargs ar juveliera precizitāti pārcēla bumbu pāri vārtsargam un nogādāja to vārtos, dubultojot “Liepājas/Mogo” pārsvaru – 2:0. Kamešam tie bija pirmie vārti kopš pievienošanās Liepājas komandai.

Kopumā pirmajā puslaikā liepājniekiem spēle veidojās daudz labāk un viņi uzbruka ievērojami bīstamāk, ļoti redzams laukumā bija Mārtiņš Ķigurs, piedaloties abu vārtu guvumos. Vēl viena iespēja izcelties aptuveni pusstundu pēc mača sākuma bija Kamešam, taču jelgavnieku vārtsargs Vladislavs Kurakins glāba savu komandu pēc sitiena no asa leņķa. Pēc pirmajām 45 minūtēm tablo vēstīja visai drošu viesu vadību – 2:0.

Otrais puslaiks aizritēja bez lieliem saasinājumiem, bet kopumā joprojām liepājniekiem bija acīmredzams pārsvars, un “Liepāja/Mogo” izcīnīja panākumu ar 2:0. Uzvara bija īpaši noderīga tāpēc, ka galvenā konkurente par ceturto vietu “Spartaks” piedzīvoja sakāvi.