“Liepājas Futbola skola” čempiones statusā pieveic “Jelgavu”

“Liepājas Futbola skola” divas kārtas pirms 1. līgas finiša jau tika nodrošinājusi uzvarētājas titulu un čempiones statusā aizvadīja mājas spēli ar FS “Jelgava”, uzvarot ar 7:1 (1:1).

20.09.2022 06:00

Liepājas Futbola skolas sastāvs: Zatoviča, Meijere, Andersone, Reinfelde, Propošina, S. Čamane, Smirnova, Šarija (Pakalniņa), Dreimane, Saule (Bačmanova), T. Čamane.

Pirmais puslaiks vēl neliecināja par graujošām uzvaras vēsmām, jo noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu. Pirmās pie rezultatīva sitiena 4. minūtē tika viešņas, bet līdzsvaru liepājnieces panāca vien puslaika beigās, kad izcēlās Ance Meijere.

Otrajā puslaikā mūsējās savā grāmatu plauktā ieviesa kārtību, lētas lubenes nomainot ar svarīgiem romāniem un jelgavniecēm nodemonstrējot rezultatīvu futbolu.

Divus golus mājinieču labā iesita Taisija Smirnova, bet pa reizei pretinieču vārtus iekaroja Sintija Čamane, Anna Propošina, Helēna Reinfelde un Annija Gabriela Andersone.

Noslēdzošo 1. līgas maču “Liepājas Futbola skola” aizvadīs savā laukumā 2. oktobrī ar FB “Gulbene/ZAFC”, bet pirms tam mūsējās 25. septembrī izbraukumā aizvadīs Latvijas kausa pusfināla cīņu ar FK “Olaine”.