Otrdiena, 19. marts Jāzeps, Juzefa

“Liepājas Futbola skolai” trīs spēlēs trīs uzvaras

Latvijas Sieviešu futbola 1. līgā ”Liepājas Futbola skola” trešās kārtas spēli aizvadīja izbraukumā ar FK ”Tukums 2000” un uzvarēja pārliecinoši ar 7:1 (3:1).

17.05.2022 06:00

Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Zatoviča (Djačuka), Siliņa (Viģele), Meijere, Andersone, Reinfelde (Freimane), Propošina, Freidenfelde, Heringa, T. Čamane, Dreimane (S. Čamane), Smirnova.

Līdz ar to jauno sezonu liepājnieces uzsākušas vareni – trīs spēlēs izcīnītas trīs uzvaras. Jau 17. minūtē rezultāts bija 3:0 par labu viešņām, bet vienīgo golu mājinieces guva 19. minūtē.

Mūsējām pa divām reizēm pretinieču vārtsargu sarūgtināja Anna Propošina, Evelīna Freidenfelde un Marta Loreta Heringa, bet vienus vārtus iesita Ance Meijere.

Mača galotni liepājnieces aizvadīja mazākumā, jo 83. minūtē sarkano kartīti nopelnīja Heringa.

Turnīra tabulā ”Liepājas Futbola skola” ar izcīnītiem deviņiem punktiem atrodas 1. vietā. Nākamo cīņu liepājnieces aizvadīs 22. maijā, kad ceturtajā kārtā savā laukumā uzņems ”RFS/Babītes SK”.