Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Liepājas Futbola skolas komandas turpina cīņu par vietām

Cīņu par vietām turpina Liepājas Futbola skolas komandas. U16 komanda otrajā posmā turpina cīņu pirmajā četriniekā šobrīd ieņemot 3. vietu, atzīstot FS “Metta” un BFC “Daugavpils” pārākumu, ziņo futbola skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

05.09.2023 11:06

2. septembra spēlē komanda piekāpās līderim FS “Metta” ar rezultātu 1:5.

Savukārt U15 komanda kopā ar vēl piecām komandām piedalās pārspēlēs par palikšanu Elites grupā.

Sacensība iesākta ar divām uzvarām. 2. septembrī uzvara pār BFC “Daugavpils” ar rezultātu 4:1 (1:1).

Spēles 24. minūtē ar realizētu soda sitienu rezultātu atklāja Marks Dambis (1:0), bet līdz puslaika beigām pretinieks to izlīdzināja – 1:1.

Otrā puslaika 51. minūtē pārsvaru nodrošināja Lauris Lākutis (2:1), bet puslaika beigās divās minūtēs Kristofera Lukoviča un Marka Dambja divi gūtie vārti nostiprināja uzvaru – 4:1.

Komandas treneris Jānis Intenbergs skaidro: “Pēdējās uzvaras guvām, jo pretinieks ir vājāks, un mums sastāvā ir visi spēlētāji – esam uzlabojuši sastāvu. Ja sezonas laikā būtu šāds sastāvs, spēlētu par pirmajām vietām. Lai paliktu Elites grupā, mums pārspēlēs jāizcīna 1. vai 2. vieta. Divas uzvaras ir, vēl palikušas astoņas spēles. Ja esam visi, varam spēlēt!”

U18 komanda 30. augustā aizvadījusi spēli pret FS “Jelgava”, kurai piekāpās ar rezultātu 0:4, un šobrīd 11 komandu starpā ieņem 10. vietu.

Joprojām līderos ir Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda – 2. vieta. 9. septembrī pulksten 15 stadiona “Daugava” rezerves laukumā meitenes uzņems FK “Iecava”.