Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Liepājas” futbolisti piekāpjas “Valmierai” un noslīd uz 5. vietu

“Optibet” Virslīgā Tamaza Pertijas trenētie “Liepājas” futbolisti piekāpās “Valmierai” ar 1:4, noslīdot uz tabulas piekto vietu.

17.09.2023 16:13

“Valmieras” komandai ar raidījumu savos vārtos palīdzēja Bakari Sanē. “Liepājai” vienīgos vārtus guva Henri Staničs.

Vidzemnieki mača ievadā izpildīja vairākus stūra sitienus pie “Liepājas” vārtiem un pēc ceturtā no tiem septītajā minūtē precīzu sitienu ar galvu izpildīja Gaušu.

Vadībā valmierieši nostiprinājās 39. minūtē, kad mājinieki rupji kļūdījās savā soda laukumā, kas Gaušu ļāva panākt 2:0.

Pirmā puslaika beigās uz “Liepājas” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču kompensācijas laika pirmajā minūtē Gaušu sisto bumbu atvairīja Dāvis Ošs, kurš revanšējās par paša pirms tam izdarīto pārkāpumu.

56. minūtē Gaušu piespēlēja gar vārtiem un bumbu savā cietoksnī ieraidīja Sanē – 3:0 Latvijas eksčempionu labā.

Puslaika vidū, 67. minūtē, Staničs vienus vārtus atguva. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 12 minūtes, pēc VAR iesaistes tika konstatēts, ka “Liepājas” uzbrucējs Mustafa Diāvs rupji pārkāpis noteikumus un viņam laukums bija jāatstāj.

Kompensācijas laika trešajā minūtē Gaušu ātra uzbrukuma noslēgumā izdarīja sitienu vārtu augšējā stūrī un panāca 4:1.

“Liepāja” – “Valmiera” 1:4 (0:2)

Vārti: Gaušu 7′ 39′ 90’+4 – Sanē 56′ (s.v.), Staničs 67′.