Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Liepājas futbolisti saņem izsaukumus arī uz jauniešu izlasēm

Liepājas futbolisti saņem izsaukumus arī uz jauniešu izlasēm
Foto: Mārtiņš Sīlis
09.10.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Futbola kluba “Liepāja” četri spēlētāji ir izsaukti uz Latvijas pieaugušo izlasi, bet pieci mūsējie ir pārstāvēti valsts U21 un U19 izlasēs.

U21 izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs uz treniņnometni ir uzaicinājis centra pussargu Kristeru Čudaru un aizsargu Robertu Kristu Jaunarāju-Janvāri.

Abiem pēdējā laikā būtiski atšķiras spēles laiks “Liepājā”.

Čudars pēc A. Starkova aiziešanas no komandas galvenā trenera amata ir zaudējis vietu sākumsastāvā un palika rezervē abos mūsējo uzvarētajos mačos pret “Jelgavu” un “Mettu”. Tikmēr Jaunarājs-Janvāris ir atgriezies starta vienpadsmitniekā, kur veido centra aizsargu pāri ar Kristeru Toberu.

Latvijas U21 izlase Eiropas čempionāta divās atlases spēlēs tiksies ar Igauniju (11. oktobrī) un Bulgāriju (15. oktobrī).

Šīs izlases treneru štābā joprojām strādā liepājnieks Jānis Intenbergs.

Latvijas U19 izlase šonedēļ un nākamās nedēļas sākumā Rīgā aizvadīs Eiropas čempionāta atlases turnīra trīs spēles, kurās tiksies ar Izraēlu, Nīderlandi un Moldovu.

Čehu speciālists Jakubs Dovalils uz izlases gatavošanās posma sākumu uzaicināja 23 futbolistus, bet izlases pieteikumā turnīram drīkst iekļaut tikai 20 spēlētājus.

To skaitā ir “Liepājas” dublieru komandas aizsargi Kristers Daniels Lībeks un Roberts Zelmanis, kā arī uzbrucējs Raivis Viļumsons, kurš šosezon rezultatīvi debitēja virslīgā.

Eiropas čempionāta atlases elites kārtai kvalificēsies katras grupas divas labākās komandas, kā arī viena labākā 3. vietas ieguvēja.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)