Likumsakarīgi rezultāti

01.08.2012 11:31

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā “Liepājas metalurgs” izbraukumā spēlēja neizšķirti ar “Daugavu”, bet “Varavīksne” savā laukumā piekāpās “Ventspils” dublieriem.

Mačā Liepājā izteikta pārsvara nebija nevienai no komandām. “Varavīksnei” bīstamākās situācijas radās pēc standartsituācijām, taču īstu sitienu pa ventspilnieku vārtiem nebija. Aizsardzībā mājinieki nerādīja pārliecinošu sniegumu, ko viesi arī centās izmantot, puslaika vidū savu sadarbību noslēdzot ar izgājienu vienatnē pret vārtsargu, taču Potapenko sitienu atvairīja. Pretinieki izskatījās nedaudz labāki individuālajā meistarībā, bet pirmajā puslaikā rezultāts netika atklāts.

“Varavīksne” ļoti aktīvi iesāka otro puslaiku, pašā sākumā izdarot vairākus bīstamus sitienus, taču bumba nelaimīgā kārtā atrada ceļu tieši uz liepājnieku vārtiem. Aizsargs Ivo Skripko centās sist uz priekšu no gaisa lidojošu bumbu, taču tā iegriezās uz Potapenko vārtiem, kurš lēcienā nepaspēja bumbu atsist. Pēc brīža Ivo savu kļūdu varēja labot, bet pēc soda izpildes viņa ar galvu sisto bumbu ventspilnieku vārtu vīrs atsita.

Mājinieku nestabilā aizsardzība 74. minūtē sagādāja vēl vienus zaudētus vārtus. Ventspilnieks izlauzās starp diviem pretiniekiem un piespēlēja brīvajam partnerim, kuram jau vajadzēja trāpīt tukšos vārtos. Spēle tā arī beidzās – 2:0.

“Liepājas metalurgs” Daugavpilī tikās ar “Daugavu”. Spēle bija ļoti vienmuļa. Karstais laiks un mačs uz sintētiskā seguma ietekmēja mūsējo spēli. Pirmajā puslaikā abām komandām bija pa vienai iespējai, pastāstīja “Metalurga” treneris Jānis Intenbergs. Spēles 65. minūtē pēc paviršības liepājnieku aizsardzībā mājinieki izvirzījās vadībā, tomēr 90. minūtē Juris Kučma izrāva neizšķirtu. “Guvām vārtus no nekā,” vienīgos vārtus raksturoja J. Intenbergs, piebilstot, ka rezultāts bija likumsakarīgs.

Trešdien “Liepājas metalurgs” izbraukumā spēlēs ar komandu “Tukums 2000”, bet “Varavīksne” svētdien viesosies pie “Spartaka” dublieriem.

Rihards Ļesins,

Andra Gertsona foto

“Varavīksne” pēc standartsituācijām radīja nervozus brīžus pretiniekiem, taču bumbu nogādāt vārtos tā arī neizdevās.