Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Mājas spēlē pirmā uzvara

24.11.2017 07:05

Telpu futbola komanda “Liepāja” Latvijas čempionāta pirmās līgas pirmajā mājas spēlē ar 4:3 pārspēja vienību “RSU/Miltiņkrogs-Dobele”. Tikmēr “UPTK” Liepājā ar 2:6 zaudēja Kuldīgas “Nikeram”, bet “Nīca/OtankiMill.eu” izbraukumā ar 0:5 kapitulēja “Tukumam 2000/TSS”.

“Liepāja” pirmo puslaiku zaudēja ar rezultātu 1:2. Filips Tīls raidīja bumbu savos vārtos, bet Emīls Knapšis gan pārspēja sāncenšu vārtsargu. Jāņa Krautmaņa un Raimonda Sāmieša goli otrā puslaika pirmajā pusē deva liepājniekiem minimālu vadību, bet mača 35. minūtē abas komandas apmainījās precīziem sitieniem. Mājinieku labā savus otros vārtus spēlē guva E. Knapšis, un mūsējie uzvarēja ar rezultātu 4:3.

“UPTK” labā pirmā puslaika beigās vārtus guva Rolands Vagančuks, tobrīd panākot 1:2, bet otro puslaiku sekmīgāk aizvadīja viesi no Kuldīgas, kuri guva četrus vārtus pēc kārtas. Trīs goli šajā mačā kuldīdzniekam Gatim Rožkalnam, kurš tika atzīts par 2016. gada Latvijas labāko pludmales futbolistu. “UPTK” labā mača pēdējos vārtus 38. minūtē guva Jevgēņijs Koršakovs.

Nīcenieki Tukumā visus piecus vārtus ielaida otrajā puslaikā septiņu minūšu laikā.

Šonedēļ laukumā dosies divas no trim mūsējo komandām – “Nīca/ OtankiMill.eu” sestdien, 25. novembrī, pulksten 16 uzņems komandu “UPTK”. “Liepāja” nākamo spēli aizvadīs 2. decembrī, kad mūsu pilsētā atkal viesosies “Nikers”, un šim mačam sekos “UPTK” duelis ar FK “Talsi/Laidze”.