Māris Verpakovskis gūst vārtus

30.07.2006 11:09

0

Kijevas “Dinamo” izcīna pārliecinošo uzvaru
Kijevas “Dinamo” spēlējošais Latvijas futbola izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis sestdien guva vārtus Ukrainas čempionāta otrās kārtas spēlē ar Zaporožjes “Metallurg”, palīdzot savam klubam izcīnīt pārliecinošo uzvaru ar 5:0, informē aģentūra LETA. Verpakovskis laukumā izgāja spēles 63.minūtē, nomainot Serhiju Rebrovu, bet 74.minūtē guva vārtus, padarot rezultātu 4:0 “Dinamo” labā. Vēl divus vārtus kijeviešu labā šajā spēlē guva Diogo Rinkons, vienus Ajila Jusufs un Korrea.

Kijevas “Dinamo” tā bija otrā uzvara divās Ukrainas čempionāta spēlēs. Pirmajā mačā kijevieši ar 4:1 savā laukumā uzvarēja Odesas “Černomorec”.
Jau ziņots, ka Kijevas “Dinamo” trešdien UEFA Čempionu līgas otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē viesos ar 4:1 uzvarēja Latvijas čempionu “Liepājas metalurgs” un arī tajā spēlē Verpakovskis tika pie vārtu guvuma. Šo komandu atbildes spēle notiks 2.augustā Kijevā.
“Ventspils” vienība UEFA kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā kārtā tiksies ar pazīstamo angļu klubu Ņūkāslas “United”, bet Latvijas futbola vicečempioni “Skonto” – ar norvēģu “Molde”, noskaidrojās piektdien notikušajā izlozē.