Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Metalurgs pārliecinoši uzvar Jūrmalu V.V.

11.06.2011 17:50

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 13. kārtas spēlē “Liepājas metalurgs” pārliecinoši ar 4:1 uzvarēja “Jūrmala V.V.” komandu.

Kā jau tas bija gaidāms, spēles sākumā liels pārsvars piederēja liepājniekiem un pie “Jūrmala-V.V.” vārtiem tika veidoti vairāki bīstami uzbrukumi. Lai arī turpinājumā diezgan liels teritoriālais pārsvars piederēja mājiniekiem, tomēr līdz labiem momentiem viņus tas neizveda. 19. minūtē ļoti labs tālšāviens padevās Gusalovam, bet “Metalurgu” no vārtu zaudējuma glāba vārtu pārliktnis.

Pēc apmēram desmit minūtēm lieliskā pozīcijā tika izvirzīts Kavaļausks – lai arī aizsargu uzbrucējs apvadīja, tomēr Biezais vārtos nospēlēja precīzi, neļaujot lietuviešu leģionāram atklāt rezultātu. Tuvojoties puslaika izskaņai, viesiem izdevās iespiest liepājniekus savā laukumā pusē, kas beidzās ar ļoti bīstamu Hščanoviča sitienu, tomēr atkal mājiniekus glāba vārtu konstrukcija. Tā arī pirmajās 45 minūtēs rezultāts netika atklāts – 0:0.

Jau otrā puslaika pašā sākumā liepājnieki atklāja rezultātu, kad precīzi sita Činiks. Jūrmalnieki pēc zaudētājiem vārtiem neapjuka, arī spējot pieturēt bumbu un izveidojot pāris pusmomentus – vienā no epizodēm pēc ļoti bīstama sitiena mājiniekus glāba vien Šteinbora meistarība. Salīdzinot ar pirmo puslaiku, otrajā spēle bija daudz aizraujošāka, jo labas iespējas bija abām komandām. 59. minūtē pēc stūra sitiena izspēles “Metalurga” pārsvaru dubultoja Surņins.

Pēc pavisam neliela laika mājinieki guva arī trešos vārtus – pēc Kavaļauska centrējuma aizsargs, cenšoties izsist bumbu, raidīja to savos vārtus. Nepagāja pat divas minūtes, kad Vaļskis nonāca lieliskā pozīcijā un savu iespēju izmantoja, padarot rezultātu graujošu – 4:0. “Metalurga” futbolisti vairs tā uz vārtiem nespieda, kas deva iespēju arī viesiem. Tuvojoties mača beigām, vienus vārtus atguva pieredzējušais uzbrucējs Kalniņš. Arī izskaņā komandas nebija īpaši koncentrētas, tomēr vārti vairs netika gūti – 4:1.