Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Pie pirmās uzvaras tika Tukumā

17.05.2012 07:00

Liepājas futbola komanda “Varavīksne” ir tikusi pie savas pirmās uzvaras Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā. Liepājnieki izbraukumā ar 3:1 (1:1) pārspēja FK “Tukums 2000”.

Cīņu viesi aizvadīja aktīvāk par sāncenšiem un tika pie pelnītiem trim punktiem. Cīņas rezultātu 13. minūtē atklāja aizsargs Aleksandrs Bričkus, kurš izcēlās pēc stūra sitiena. Liepājnieki turpināja uzbrukt, bet neizmantoja vēl divas labas vārtu gūšanas iespējas, par ko Tukuma vienība mūsējos 45. minūtē sodīja – arī mājinieki izcēlās pēc stūra sitiena izspēles.

Otrajā puslaikā Ģirts Džeriņš revanšējās par savu pirmā puslaika izšķērdību, 68. minūtē pēc soloreida vēlreiz izvirzot “Varavīksni” vadībā – 2:1. Pēc pāris minūtēm mājinieki palika mazākumā, tomēr iespējas izlīdzināt rezultātu Tukuma vienībai bija, taču viesus glāba vārtsargs Edgars Potapenko un aizsargi. Punktu cīņai pielika Rihards Ivanovs, kurš 88. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu – 3:1.

Sestdien, 19. maijā, “Varavīksne” viesos tiksies ar komandu “Metta II/Salaspils”.