Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Punkti atkal abām Liepājas komandām

12.05.2011 06:58

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas spēlēs pie punktiem atkal tikušas abas Liepājas komandas. SFK “Varavīksne” savā laukumā ar 11:1 (3:1) sagrāva vienību “Ogre/FK 33”, bet komanda “Liepājas metalurgs 2” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Ventspili 2”.

Varavīksnieši pirmās uzvaras svinības atlika uz trešās kārtas spēli Liepājā, kurā mūsējie tikās ar komandu no Ogres, ko pagājušās sezonas otrās līgas finālā pārspēja ar 7:3. Mača sākumā viesi izvirzījās vadībā, tomēr SFK “Varavīksne” pārākums šaubas neradīja. Jau līdz pārtraukumam mājinieki bija vadībā ar 3:1, bet otrajā puslaikā guva vēl 8 vārtus. Lielisks savas komandas uzvarā bija uzbrucējs Vjugars Askerovs, kurš sāncenšu vārtus iekaroja piecas reizes. “Varavīksnes” galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs pēc spēles pauda gandarījumu par to, ka uzvara gūta ar kolektīvu spēli, lai gan arī individuāli mūsējie bija pārāki.

Divu virslīgas klubu dublieru sastāvu duelis starp komandām “Liepājas metalurgs 2” un “Ventspils 2” rītdienas pilsētā beidzās neizšķirti 1:1 (1:0). Ventspilnieku dublieru komandas sastāvu veido izbijušās vienības “Tranzīts” kodols, kurā spēlē par mūsējiem vidēji pāris gadu vecāki puiši. Tas gan jaunākajiem metalurgiem neliedza būt pārākiem spēka cīņā un iegūt nelielu teritoriālo pārsvaru. Vienu no divām reālajām vārtu gūšanas iespējām pirmajā puslaikā izmantoja Ēriks Punculs. Mājinieki pēc pārtraukuma laukumā sūtīja svaigus spēkus, izmantojot teju visas atļautās maiņas. Tas viņiem ļāva pārņemt spēles kontroli. Vārtus mūsējie ielaida 10 minūtes pirms mača beigām, kad kļūdījās pēc stūra sitiena izspēles. Pirmās līgas kopvērtējumā “Liepājas metalurgs 2” atrodas 2. vietā, bet “Varavīksne” ieņem 4. pozīciju.

Nākamās spēles abas komandas 14. maijā aizvadīs savā laukumā. “Liepājas metalurgs 2” tiksies ar FK “Jelgava” dublieriem, bet “Varavīksne” spēlēs pret Jūrmalas “Spartaku”.