Rakels: “Tā bija mana labākā spēle Polijā”

24.10.2011 13:42

Jau vēstījām, ka vakar divus vārtus Polijas 1. līgas čempionātā guva Deniss Rakels. Pēc mača mūsu uzbrucējs izdarīja loģisku secinājumu, ka šī bija viņa labākā spēle Polijā.

Atgādinām, ka Polijas 1. līgas čempionātā Deniss Rakels ar diviem vārtu guvumiem palīdzēja uzvarēt savai Katovices GKS – 3:2 pret vienu no līgas līdervienībām “Piast”. Pēc šīs uzvaras GKS ieņem 14. vietu 18 komandu konkurencē, joprojām tuvāk esot izkrišanas zonai nekā labāko divniekam, kurš pēc sezonas pārcelsies uz Ekstraklasi.

Pēc vakardienas spēles Rakels sacīja: “Kopš pārcelšanās uz Poliju tā bija mana labākā spēle. Līdz šim biju guvis vārtus tikai dublieru čempionātā [tajā ir vecuma ierobežojums], bet tagad guvu savus pirmos vārtus pieaugušo līmenī, un jūtu, ka tā ir laba zīme. Nospēlējām ļoti labi kā komanda. 2. puslaikā gāja grūti, taču vēl līdz pārtraukumam bija jābūt 4:1 mūsu labā [ bija 1:1]. Neizmantojām vairākas labas izdevības, nerealizējām 11 metru soda sitienu [to, starp citu, arī nopelnīja Rakels]. Labi, ka beigās tomēr uzvarējām, jo bijām to pelnījuši.

Šie gūtie vārti bija man ļoti vajadzīgi. Ceru, ka tagad atbrīvošos un sitīšu vārtus regulāri. Ļoti gribētu, lai tā būtu. Tas, ka šo maču klātienē vēroja Jans Urbans [Rakela īpašnieku Ļubinas “Zaglebie” galvenais treneris], man ir liels pārsteigums. Pirms spēles par to nezināju. Tikai pēc mača izdzirdēju, ka Urbans šeit ir bijis. Jauki, ka viņš ieradās tieši uz to spēli, kad atvēros. Tā var būt laba zīme manai nākotnei.”